...

Fizinio asmens parama korpusinių baldų gamybai.

Žinių bazė

2015.01.08

Neseniai įsigijau įrangos korpusinių baldų gamybai. Tačiau trūksta lėšų dar daliai įrangos. Ar įmanoma įkeitus esamą kilnojamąjį turtą, gauti paramą likusiai daliai įsigyti? Noriu atsidaryti įmonę, bet kolkas nemanau jog esu finansiškai stiprus ir pasiruošęs. Šiuo metu dirbu pagal verslo liudijimą, bet kiek žinau ateityje galvojant apie paskolą tai teoriškai neįmanoma.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2015-01-08 17:45

Įrangos finansavimui tinkamiausias produktas yra lizingas. Tokiu būdu nereikia papildomo užstato, užstatas yra pats lizingo objektas . Įrangos lizingas nėra...

Publikavimo data: 2015-01-08 17:45

Įrangos finansavimui tinkamiausias produktas yra lizingas. Tokiu būdu nereikia papildomo užstato, užstatas yra pats lizingo objektas . Įrangos lizingas nėra standartinis produktas, nes įrengimų rūšių yra labai daug. Net jei įranga tarnauja daugelį metų, finansuojamos įrangos amžius, priklausomai nuo rūšies, negali būti senesnis kaip 10-15m. Avansas, priklausomai nuo įrangos specifikos ir amžiaus, prasideda 25-30% ribose. Kitas svarbus aspektas yra turto pardavėjas: ar tai įrangos gamintojo atstovas, ar tai kitas įrangos naudotojas, ar ta įranga dar yra kitoje šalyje ir reikia ją pargabenti. Turto vertinimas įrangos finansavimo atveju yra privalomas. Verslo paskolos/lizingas išduodamos asmenims dirbantiems ir pagal verslo liudijimą. Tačiau užsiimant gamyba ir didėjant jos apimtis tikėtina, kad reikės pereiti prie įmonės steigimo žingsnio.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.