...

Bus patentas ar įmanoma parama gamybai?

Žinių bazė

2020.02.27

Netrukus patentuosiu išradimą susijusį su benedikto kiaušinio paruošimu. Kapitalo šiuo metu nuosavo neturiu, neturiu ir artimųjų, kurie pagelbėtų organizuoti gamybą ir pradėti vystyti verslą. Kokia parama galiu pasinaudoti? Nes taip ir liks patentas popieriuje neįgyvendintas ir niekam nematytas.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2020-02-27 11:13

Verslo pradžiai rekomenduoju pasinaudoti lengvatine paskola iki 25 000 Eur pagal priemonę „Verslumo skatinimo fondas 2014-2020, finansuojamas iš Europos socialinio...

Publikavimo data: 2020-02-27 11:13

Verslo pradžiai rekomenduoju pasinaudoti lengvatine paskola iki 25 000 Eur pagal priemonę „Verslumo skatinimo fondas 2014-2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo“ (toliau – VSF2). VSF2 paskolos yra teikiamos ne ilgesniam kaip 120 mėn. laikotarpiui, palūkanų norma – 3 mėn. EURIBOR (10 proc. paskolos daliai) + iki 3 proc. pastovi palūkanų dalis (kredito unijos marža). Norėdami gauti šią paskolą, jūs turėtumėte: 1. užpildyti verslo plano formą, kurią, kartu su paraiška paskolai gauti, reikės pateikti artimiausiai kredito unijai iš sąrašo, pateikiamo adresu http://invega.lt/wp-content/uploads/KU-kontaktai2017-1.pdf. 2. Jei Jums reikės pagalbos užpildant verslo planą, yra teikiamos nemokamos individualios konsultacijos dėl verslo plano parengimo ir įgyvendinimo. Konsultantų sąrašą galite rasti adresu http://invega.lt/wp-content/uploads/Konsultuojan%C4%8Di%C5%B3-KU-kontaktai-1-1.pdf . 3. Kai turėsite verslo planą, aptarsite su kredito unija visas finansavimo sąlygas (paskolos terminas, įkeičiamas turtas ir pan.). 4. Jei Jums truks įkeičiamo turto, kredito unija gali kreiptis į INVEGĄ individualios garantijos už Jūsų išduodamą paskolą. 5. Pasirašysite finansavimo sutartį. Taip pat, gavus VSF2 paskolą, jūs galite gauti dalies darbo užmokesčio išlaidų, mokamų savo darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį, kompensaciją pagal INVEGA administruojamą priemonę „Subsidijos verslo pradžiai“. Norint pasinaudoti šią subsidine priemone, panaudojus VSF2 paskolą, reikia pateikti paraišką INVEGAI adresu http://invega.lt/lt/subsidijos-verslo-pradziai/pildyti-paraiska/.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.