...

Ar galima ES parama?

Žinių bazė

2019.02.18

UAB registruota kaime, užssimanti prekyba ne maisto produktais, nori plėsti veiklą ir užsiimti kaimo turizmo paslaugomis. Ar galima tikėtis gauti ES paramą šiai veiklai? Parama reikalinga komunikacijoms ir vieno iš pastatų rekonstrukcijai.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2019-02-18 10:17

Kadangi nėra aiškus įmonės amžius ir kiek laiko ji veikia, sunku rekomenduoti vieną kurią priemonę. Minima veikla gali būti finansuojama...

Publikavimo data: 2019-02-18 10:17

Kadangi nėra aiškus įmonės amžius ir kiek laiko ji veikia, sunku rekomenduoti vieną kurią priemonę. Minima veikla gali būti finansuojama įvairiai, tačiau bet kuriuo atveju reikės pagrįsti, kad turimos patalpos nebus naudojamos asmeniniams tikslams. INVEGA administruoja kelių rūšių lengvatinių paskolų teikimą, todėl rekomenduojame detaliau įsivertinti savo poreikį ir pasidomėti šiomis paskolomis: „Verslumo skatinimo fondas 2014-2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo“, Atviras kreditų fondas 2, Pasidalytos rizikos paskolos ir sutelktinės paskolos „Avietė“.

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.