...

Dėl prekybos "drop shipping" pagrindu.

Žinių bazė

2016.12.28

Norėčiau prekiauti drabužiais drop shipping pagrindu: dėti skelbimus į eBay ir perparduoti fiziškai tų prekių neturint. T. y., pardavėjas Kinijoje tiesiogiai siųstų prekes mano pirkėjui bet kur pasaulyje. Kaip tokią veiklą įteisinti? Ar tiktų individuali veikla? Ar PayPal išrašai ir eBay skebimų kopijos būtų tinkami dokumentai?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Konstantinas Pečiulis

Vyresnysis konsultantas / Ernst & Young

Publikavimo data: 2016-12-28 16:22

Pirmiausia reikėtų įsteigti juridinį asmenį Registrų centre arba užregistruoti savo individualią veiklą ir gauti individualios veiklos pažymą iš Valstybinės mokesčių...

Publikavimo data: 2016-12-28 16:22

Pirmiausia reikėtų įsteigti juridinį asmenį Registrų centre arba užregistruoti savo individualią veiklą ir gauti individualios veiklos pažymą iš Valstybinės mokesčių inspekcijos, tad individuali veikla šiuo atveju tinka. Prekyba internetu negalima tik su verslo liudijimu.
Turėtumėte iš tiekėjo gauti sąskaitą faktūrą (Invoice), kuri ir būtų išlaidas pagrindžiantis dokumentas, o apmokėjimą patvirtinantis dokumentas būtų išrašas iš Paypal sistemos.

Ekspertai

Konstantinas Pečiulis

Konstantinas Pečiulis

Vyresnysis konsultantas / Ernst & Young

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.