...

Noriu tarpininkauti su savo rastais darbininkais

Žinių bazė

2014.02.23

Norėčiau užsiimti invidualia veikla ir įsidarbinti kelis darbininkus ir sudaryti su kita įmone sutartį darbams atlikti, o mano įdarbinti darbininkai šį darbą atliktų. Kaip taip galėčiau juos idarbinti per save?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Augustina Martinėlytė

Teisininkė / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Publikavimo data: 2014-02-23 09:07

Šiuo atveju reikia išskirti dvejopus santykius. Pirma, tai santykiai tarp jūsų ir kitos įmonės, kurie yra civiliniai santykiai. Greičiausiai su...

Publikavimo data: 2014-02-23 09:07

Šiuo atveju reikia išskirti dvejopus santykius. Pirma, tai santykiai tarp jūsų ir kitos įmonės, kurie yra civiliniai santykiai. Greičiausiai su šia įmone sudarysite rangos sutartį. Antra, tai santykiai tarp jūsų ir jūsų darbuotojų. Tinkamai įdarbinti darbuotojus yra jūsų, kaip darbdavio, pareiga. Šiuo atveju, įdarbindami darbuotojus, turėsite su jais sudaryti darbo sutartis vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 99 str. Darbo sutarties pavyzdinė forma yra patvirtinta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. sausio 28 d. nutarimu Nr. 115.

Įdarbinę darbuotojus, galėsite juos siųsti atlikti darbus kitoje įmonėje, su kuria būsite sudarę kitą sutartį. Žinoma, galėsite darbuotojus siųsti atlikti darbus ir kitose įmonėse.

Ekspertai

Augustina Martinėlytė

Augustina Martinėlytė

Teisininkė / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.