...

Ar galiu save įdarbinti su lengvata?

Žinių bazė

2013.10.10

Esu 24 metų studentas. Už kelių savaičių steigsiu įmonę UAB. Ar galėsiu save įdarbinti ir pasinaudoti parama, kuri yra invega.lt puslapyje “Parama pirmąjam darbui?”. Iki šiol diręs tik su individualia veikla pagal pažymą, darbo sutarties dar nesu turėjęs.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2013-10-10 23:01

Šių metų pradžioje pradėta įgyvendinti jaunimo užimtumą skatinanti priemonė „Parama pirmajam darbui“. Pagal šią priemonę darbdavys, įdarbinęs jauną asmenį, turi...

Publikavimo data: 2013-10-10 23:01

Šių metų pradžioje pradėta įgyvendinti jaunimo užimtumą skatinanti priemonė „Parama pirmajam darbui“. Pagal šią priemonę darbdavys, įdarbinęs jauną asmenį, turi galimybę kreiptis į INVEGA dėl darbo užmokesčio dalies kompensavimo.
Darbdaviui pateikus paraišką INVEGA, kompensuojama 23,3 proc. pirmą kartą įsidarbinusio ir iki tol pagal darbo sutartį nedirbusio jauno asmens nuo 16 iki 29 m. atlyginimo dalis.
Šiuo konkrečiu atveju jūs galėtumėte pasinaudoti priemonės galimybėmis ir susigrąžinti dalį darbo užmokesčio. Šiame projekte galima dalyvauti ne ilgiau kaip 12 mėnesių.
 
Daugiau informacijos apie galimybes pradėti ar plėsti verslą, smulkiajam ir vidutiniam verslui siūlomas priemones taip pat galite rasti www.invega.lt.

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.