Ar dibant su individualia veikla kaupiasi darbo stažas. Kaip?

Žinių bazė

2013.11.25

Dažnai dirbu su kultūriniais renginiais, mano pajamos iš honoraro nuo projekto. Dirbu su įvairiomis įmonėmis, todėl nenoriu būti įdarbinta vienoje įmonėje. Problema ta, kad atlygis yra honoraras ir darbo laikas neskaičiuojamas, pasirašomos paslaugų sutartys, ko pasekoje nesikaupia darbo stažas. Mąstau apie individualią veiklą, tačiau klausimas kyla ar dirbant su individualia v. skaičiuojasi darbo stažas, kaip? Pagal gautas pajamas?
O gal yra koks kitas būdas gauti pajamas ir kaupti darbo stažą dirbant su kultūriniais renginiais?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Anonimas

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Publikavimo data: 2013-11-25 17:33

Gyventojų, vykdančių individualią veiklą pagal pažymą, PSD ir VSD įmokų mokėjimo tvarką ir socialines išmokas administruoja Valstybinio socialinio draudimo fondo...

Publikavimo data: 2013-11-25 17:33

Gyventojų, vykdančių individualią veiklą pagal pažymą, PSD ir VSD įmokų mokėjimo tvarką ir socialines išmokas administruoja Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SODRA). Plačiau SODROS kompetencijai priskirtais klausimais konsultacijas ir informaciją galima rasti SODROS tinklalapyje www.sodra.lt. arba paskambinus numeriu 1883.
Sėkmės!

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.