...

Verslo pradžia. Kaip nuo idėjos prieiti prie realių darbų?

Žinių bazė

2015.03.17

Sveiki, ganėtinai ilgą laiką generuoju verslo idėją. Tai veikla susijusi su mobiliosiomis ir belaidžio ryšio sistemomis grįstų išmanių valdymo sistemų bei robototechninių sistemų projektavimu, mobiliosiomis technologijomis grįstu atsinaujinančių energijos šaltinių sistemų valdymu, bevielėmis technologijomis ir jų pagrindu veikiančiais tinklais teikiamomis paslaugomis ir specialios paskirties robotizuotomis sistemomis, transporto ir logistikos terminalų valdymo sistemomis, mobiliaisiais ir pramoniniais robotais bei kita programuojamoji valdymo įranga. Atrodo gannėtinai painu, bet panagrinėjus rinką aiškiai pastebimas tokių paslaugų poreikis. Kadangi esu naujokas versle ir esu vienas, todėl kyla klausimai kaip nuo idėjos pereiti prie veiksmų? Ar šioje situacijoje reikia remtis startup`ų praktika? Ar reikai rašyti projektą susijusį su veikla?
Iš anksto dėkoju už atsakymus.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2015-03-17 10:23

Klausimas yra labai jau nekonkretus ir matyt painus. Tuo tarpu verslas yra apie konkretybes. Padarykit ką nors. Na taip, ką...

Publikavimo data: 2015-03-17 10:23

Klausimas yra labai jau nekonkretus ir matyt painus. Tuo tarpu verslas yra apie konkretybes. Padarykit ką nors. Na taip, ką nors konkretaus, Tada pamatysit ar to klientam reikia. Verslas yra galų gale apie pinigus, kaip universalų sėkmės matą. Geriausi ir įdomiausi verslai randasi tada, kai sprendžiamos problemos. Kai tik išsprendžiat kliento problemą, jis ima ir apmoka sąskaitą. Gal pas Jus yra labai daug minčių, bet jos labai globalios?  Gal jūs bijote pradėti, nes jaučiate, kad nepasiseks? Globalūs projektai, kaip taisyklė sugriūna. Projektai, kurie daromi nedideliais žingsneliais, galu gale duoda nuostabius vaisius.

 

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.