...

Sumuštinių baro finansavimas

Žinių bazė

2014.03.03

Esu studentas su idėja atidaryti sumuštinių barą Vilniuje. Tiesioginis tokio tipo sumuštinių konkurentas būtų tik vienas (taip pat ne per seniausiai atsidaręs). Ar įmanoma gauti paskolą tokiam verslui? Turint omenyje, jog ankščiau nesu turėjęs reikalų su viešojo maitinimo įstaigų steigimu (ar jokiu kitu verslu). Kur būtų geriausia ieškoti finansavimo? Gal per tiesioginius investuotojus? Dėkui už atsakymą.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2014-03-03 18:28

Labai smagu, kad jauni žmonės nestokoja ambicijų ir siekia kurti savą verslą. Tačiau gimus veiklos idėjai pirmiausiai reikia kruopščiai išanalizuoti...

Publikavimo data: 2014-03-03 18:28

Labai smagu, kad jauni žmonės nestokoja ambicijų ir siekia kurti savą verslą. Tačiau gimus veiklos idėjai pirmiausiai reikia kruopščiai išanalizuoti situaciją ir sudaryti kuo nuodugnesnį verslo planą: privalote išsigryninti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, galimas grėsmes ir jų neutralizavimo būdus. Svarbu išnagrinėti potencialių konkurentų lauką, nes sumuštinius (vienokius ar kitokius) siūlo ne tik specializuoti sumuštinių barai. Taip pat reikia išsigryninti, kuo būtent Jūsų sumuštinių baras bus ypatingas – ką tokio išskirtinio planuojate pasiūlyti, kad užtikrintumėte klientų srautą? Kas bus Jūsų verslo „arkliukas“? Būtina suprasti, į kokį klientų segmentą orientuositės ir, atitinkamai pagal tai, turėtumėte kurti visą verslo koncepciją. Be to, tokiam verslui plėtoti būtinos patalpos, įvairūs leidimai bei licencijos, specializuota įranga bei įrankiai, specializuotas personalas ir pan., o tam reikia ir žinių, laiko, pastangų. Verslo pradžiai turite apgalvoti ir turėti nuosavų investicijų šaltinį arba ieškoti investuotojų, bendradarbiaujant su įvairiomis verslumą skatinančiomis organizacijomis, kurios ne tik padeda pritraukti investicijas, bet ir yra puikūs verslo kūrimo patarėjai bei koordinatoriai.

Kai pirmieji verslo vystymosi, augimo ir gyvavimo metai įveikti, kai jau galite įsivertinti realias plėtros galimybės, kai išsigryninate savo stiprybes ir žinote, kaip gyvuoti su trūkumais, tuomet, dėl tolimesnio verslo gyvenimo finansavimo, galite pradėti pokalbius ir su banku.  

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.