...

Sporto klubo įsteigimas

Žinių bazė

2017.07.01

Noriu atidaryti sporto klubą. Pinigai reikalingi būtų patalpų nuomai, inventoriui ir t.t. Nuo ko pradėti ir kur geriausia kreiptis?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2017-07-01 16:10

Atlikus visus skaičiavimus ir įvertinus verslo modelio potencialą, dėl verslo pradžios finansavimo galite kreiptis į  UAB „Investicijų ir verslo garantijos“...

Publikavimo data: 2017-07-01 16:10

Atlikus visus skaičiavimus ir įvertinus verslo modelio potencialą, dėl verslo pradžios finansavimo galite kreiptis į  UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) arba Lietuvos teritorinę darbo biržą. INVEGA kuruoja priemonę „Verslumo skatinimas 2014-2020 (VSF2)“. Ši priemonė yra skirta fiziniams asmenims arba įmonėms pradėti ir vystyti neseniai pradėtą verslą ir sudaro galimybę pasiskolinti iki 25 tūkst. eurų bei gauti konsultacijas. Norint pasinaudoti priemone, pradedančioji įmonė ar verslininkas turi kreiptis į LKU  grupės kredito unijas. Kitas šaltinis pradedančiajam verslui „Savarankiško užimtumo rėmimo“ projektas, kurį kuruoja teritorinės darbo biržos. Jums gali būti skirta subsidija darbo vietai sau steigti ar individualiai veiklai pagal verslo liudijimą pradėti. Pradėjus veiklą dėl apyvartinio kapitalo finansavimo galite kreiptis į alternatyvius verslo finansuotojus, kurie suteiks jums verslo paskolą jau pirmaisiais įmonės veiklos mėnesiais.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.