...

Šinšilų auginimas (parama)

Žinių bazė

2016.01.24

Norime pradėti auginti šinšilas, todėl ruošiamės teikti paraišką paramai gauti (jaunųjų ūkininkų įsikūrimui). Ar nėra svarstoma apie tam tikrus atskirus reikalavimus pritaikytus šinšiloms, nes pvz. tokiam ūkiui žemė nėra reikalinga? Pastebėta, jog parama orientuota į galvijų laikymą, todėl ar apskritai įmanoma gauti paramą tokiai šakai kaip šinšilų auginimas, net surenkant pakankamai balų?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2016-01-24 18:32

Šinšilų auginimui gali būti teikiama parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemones „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritis...

Publikavimo data: 2016-01-24 18:32

Šinšilų auginimui gali būti teikiama parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemones „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritis „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“. NMA neturi informacijos, kad Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemones „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritis „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ įgyvendinimo taisyklėse galėtų būti numatyti atskiri reikalavimai, pritaikyti šinšilų ūkiams kurti.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.