...

Paskola žirgyno įrengimui

Žinių bazė

2016.11.14

Norėčiau pirkti seną buvusią fermą ir ten įrengti žirgyną. Nuo ko reikėtų pradėti, kur kreiptis? Kokios paskolų palūkanos ar galima įkeisti būstą? Kokią didžiausią paskolą galima gaut?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2016-11-14 18:36

Žirgynų verslas yra specifinė verslo šaka, kuriai reikalinga tiek gili profesinė patirtis, tiek didelės investicijos. Pradžioje reikės išsamaus verslo plano...

Publikavimo data: 2016-11-14 18:36

Žirgynų verslas yra specifinė verslo šaka, kuriai reikalinga tiek gili profesinė patirtis, tiek didelės investicijos. Pradžioje reikės išsamaus verslo plano ir taip pat nuosavo kapitalo šaltinių pagrindimo. Paskolų lombardo principu bankai, kaip taisyklė, neteikia. Finansuojamas yra tas turtas, kuris yra įkeičiamas. Buto dydžio užstato pirminiu vertinimu neturėtų pakakti. Paskola priklauso nuo investicijų mąsto, nuosavos kapitalo dalies ir užstatų kokybės. Tokiam verslui reiktų planuoti min 50-60% nuosavų lėšų kapitalo.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.