...

Parama/paskola smulkiam, ne naujai įkurtam verslui

Žinių bazė

2018.02.27

Jau kelerius metus (nuo 2014 m.) turiu įsteigtą UAB, kurios apyvarta labai maža, vienas darbuotojas, balansas neigiamas, bet skolos tik vieninteliam akcininkui ir direktoriui. Veikla nuo pat įkūrimo buvo epizodinė ir neintensyvi. Įmonės turtas menkas: senas automobilis, keletas elektrinių įrankių. Nekilnojamojo turto nėra.

Pats turiu sukaupęs nemažą patirtį su medienos gaminiais ir noriu pradėti rimtai užsiimti terasų, laikinų medinių pastatų statyba bei vidaus apdailos darbais susijusiais su medienos gaminiais, t.y. grindų klojimas, durų, baldų montavimas. Šiems darbams reikalingas gana platus spektras įrankių ir specialiai pritaikyta transporto priemonė (mikroautobusas).

Ar yra galimybė gauti paramą/paskolą įrankiams ir transporto priemonei įsigyti, kai suteikti laidavimą iš fizinio asmens galimybės nėra? Kokie variantai gali būti svarstytini ir kiek laiko gali užtrukti procedūros?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2018-02-27 10:53

Kadangi įmonė šiuo metu negyvybinga, o laidavimas neįmanomas, tuomet vieninteliai kredito šaltiniai gali būti valstybės finansavimo programos: Darbo biržos programa...

Publikavimo data: 2018-02-27 10:53

Kadangi įmonė šiuo metu negyvybinga, o laidavimas neįmanomas, tuomet vieninteliai kredito šaltiniai gali būti valstybės finansavimo programos: Darbo biržos programa dėl darbo vietos sukūrimo (jei atitiksite jų kriterijus, nes galbūt esate tas vienintelis darbuotojas, kuris kaip tik tuo metu turi darbą), INVEGOS garantuotos paskolos verslo pradžiai ar plėtrai. Kitas būdas – rasti verslo partnerį, kuris galėtų investuoti į įrankių įsigijimą ir padėti sėkmingai auginti verslą. Trečias pasirinkimas – nuomotis minėtą įrangą, o kai verslas pradės generuoti pakankamai pajamų ją palaipsniui išsipirkti.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.