...

Parama medicininio turizmo įmonei

Žinių bazė

2018.10.20

Laba diena, įmonė įsteigta prieš 3 mėn., veiklos sritis pacientu iš NVS rinkos pritraukimas į Lietuvos medicininos įstaigas. Parama būtu reikalinga marketingui. Kokie galima paramos/paskolos variantai?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2018-10-20 21:43

Įmonės, veiklą įregistravusios ne ilgiau kaip 1 metus, gali gauti lengvatinę paskolą iki 25 000 Eur pagal finansinę priemonę „Verslumo...

Publikavimo data: 2018-10-20 21:43

Įmonės, veiklą įregistravusios ne ilgiau kaip 1 metus, gali gauti lengvatinę paskolą iki 25 000 Eur pagal finansinę priemonę „Verslumo skatinimas 2014–2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo” ir nemokamas konsultacijas verslo plano parengimo klausimais. Svarbu paminėti, kad kartu su šia lengvatine paskola, įmonė taip pat gali gauti INVEGA garantiją iki 80 proc. bei, panaudojus paskolos lėšas, pasinaudoti visuotinės dotacijos priemone „Subsidijos verslo pradžiai“ ir gauti darbo užmokesčio išlaidų kompensaciją už pagal darbo sutartį įdarbintus darbuotojus nuo 50 iki 75 proc.

 

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.