...

Pajamų iš affiliate platrofmų deklaravimas

Žinių bazė

2017.12.27

Kitą mėnesį pradėsiu gauti pajamas iš affiliate platformos bei google adsense reklamos (turiu internetinį blog’ą. Pajamos nedidelės – apie 30 eur/mėn. Kaip jas reikia deklaruoti (jei reikia)? Ar turiu išsiimti individualią veiklą? Išlaidas taip pat patiriu.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2017-12-27 22:04

Jei pajamas gaunate pastoviai – tai laikoma individualia veikla. Tokiu atveju Jums reiktų įregistruoti individualią veiklą. Pajamoms apskaityti turėtumėte pildyti...

Publikavimo data: 2017-12-27 22:04

Jei pajamas gaunate pastoviai – tai laikoma individualia veikla. Tokiu atveju Jums reiktų įregistruoti individualią veiklą.

Pajamoms apskaityti turėtumėte pildyti pajamų-išlaidų apskaitos žurnalą. Jei išlaidos sudaro daugiau nei 30 proc., tuomet verta kaupti išlaidų dokumentus ir išlaidas taip pat žymėti žurnale.

Jei išlaidos sudaro mažiau nei 30 proc. pajamų – kaupti ir žymėti neverta – deklaruojant pajamas pažymėsite, jog išlaidas sudaro 30 proc. pajamų. Gautas pajamas turėtumėte deklaruoti metinėje GPM deklaracijoje (už 2017 m. iki 2018 gegužės 1d.). 

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.