...

Nuomos verslas

Žinių bazė

2017.08.09

Turiu sklypą nuomojamą iš valstybės, ten jau yra namo pamatai. Norėčiau pastatyti ir įrengti 6 butus, kuriuos vėliau išnuomuočiau. Ar įmanoma gauti paskolą tokio pobūdžio verslui?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2017-08-09 13:03

Bankai, kaip taisyklė, finansuoja tuos nekilnojamojo turto vystytojus, kurie turi patirties šiame sektoriuje, jau turi sėkmingai realizuotų projektų. NT projektams...

Publikavimo data: 2017-08-09 13:03

Bankai, kaip taisyklė, finansuoja tuos nekilnojamojo turto vystytojus, kurie turi patirties šiame sektoriuje, jau turi sėkmingai realizuotų projektų. NT projektams taikomas individualus vertinimas, kuriame yra nemažai specifinių kriterijų: investicijų dydis kvadratiniam metrui, projekto patrauklumas, infrastruktūra, išankstinės rezervacijos, avansai ir panašiai. Bankai finansuoja 70-60% bendrų investicijų. Norint žinoti konkretų atsakymą, reikia pildyti banko paraišką ir pateikti visus reikalingus NT dokumentus.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.