...

Noriu vykdyti grindų dangos ir jos montavimo verslą.

Žinių bazė

2015.11.16

Kokia galimybė gauti verslo paskolą patalpų nuomai, reklamai bei apyvartinėms lėšoms? Šiuo metu yra tik el. parduotuvė. Labai stinga lėšų jos reklamai google paieškoje.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2015-11-16 21:59

Jei prekė turi gerai subalansuotą kainos ir kokybės santykį viename iš esamų paklausos lygmenų, tokiu atveju didelių išlaidų internetinei reklamai...

Publikavimo data: 2015-11-16 21:59

Jei prekė turi gerai subalansuotą kainos ir kokybės santykį viename iš esamų paklausos lygmenų, tokiu atveju didelių išlaidų internetinei reklamai nereikia, nes dalis klientų ateina per jau įgyvendintus projektus, pardavimus, buvusius klientus. Jums šiuo metu reiktų pasitikrinti, ar su esama produktų/paslaugų strategija Jūs rinkoje „neprašaunate į šalį“. Patalpų nuoma, atsargų užsipirkimas, sandėliavimas turėtų būti antras žingsnis, kai klientai Jus jau randa rinkoje, ir Jūs jiems patys norite kažką papildomai pasiūlyti (išplėsti asortimentą, pasiūlyti papildančias prekes/paslaugas, kurių jie nėra iki šiol bandę, patikrinę ir t.t.)

 

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.