...

Noriu pradėti verslą ir užpatentuoti vardą

Žinių bazė

2018.06.02

Sveiki, noriu pradėti verslą, kuris susijęs su nagais. Visa produkcija, įrankiai. Taip pat noriu užpatentuoti savo pavadinimą. Nuo ko ir kaip reikėtų pradėti darbus, norint gauti paskolą verslo pradžiai? Šiuo metu pati dirbu pagal individualią veiklą grožio salone manikiūrininke.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2018-06-02 18:55

Pradėti siūlyčiau nuo verslo plano, kuris bus svarbus tiek ieškant paskolos, tiek ir siekiant pačiai geriau suprasti, kas laukia pradėjus...

Publikavimo data: 2018-06-02 18:55

Pradėti siūlyčiau nuo verslo plano, kuris bus svarbus tiek ieškant paskolos, tiek ir siekiant pačiai geriau suprasti, kas laukia pradėjus savo verslą. Prekės ženklą galima užregistruoti Valstybiniame patentų biure (https://vpb.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/prekiu-zenklai). Paskolą verslo pradžiai galima gauti su INVEGOS garantija iš tokio pobūdžio paskolas teikiančių kredito unijų (be INVEGOS garantijos niekas neapsiims teikti paskolos dar tik besikuriančiam verslui). Siūlau labai kritiškai apgalvoti, kiek pinigų Jums reikia startavimui. Kuo mažiau – tuo geriau, nes bet kokias paskolas (net ir su INVEGOS garantija) reikia grąžinti net jeigu verslas nepasiseks. Džiugu, kad ieškote informacijos apie verslo pradžią „BZN start“ portale. Kaip visada, pradedančiam verslininkui siūlau pabendrauti ir su VšĮ „Versli Lietuva“, kurios specialistai detaliau įsigilina į kiekvieno pradedančio verslininko sumanymą ir padeda geriau pasirengti savo įmonės startui.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.