...

Noriu įsigyti veikiančią parduotuvę, iš ko skolintis parduotuvės įsigijimui?

Žinių bazė

2016.04.07

Esu dirbantis, fizinis asmuo. Norėčiau nusipirkti jau veikiančia parduotuvę ir atsidaryti savo įmonę. Norėčiau sužinoti iš kur galėčiau gauti lėšų parduotuvės įsigijimui ir verslo plėtojimo pradžiai. Parduotuvės kaina apie 30000 €. Tai maisto prekių parduotuvė. Reiktų kažkiek dar lėšų, įsigyti prekėms, esamoms parduotuvėje.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2016-04-07 11:48

Veikiančio verslo įsigijimas, kaip taisyklė, yra finansuojamas akcininko kapitalu. Tokiu būdu galima tikėtis, kad apyvartinį kapitalą iki 70% gali finansuoti...

Publikavimo data: 2016-04-07 11:48

Veikiančio verslo įsigijimas, kaip taisyklė, yra finansuojamas akcininko kapitalu. Tokiu būdu galima tikėtis, kad apyvartinį kapitalą iki 70% gali finansuoti kredito įstaiga. Norint skolintis lėšų verslo įsigijimui reikia turėti sukaupus bent 30% nuosavų lėšų. Priklausomai nuo parduotuvės pardavimų srauto, nuosavo dalyvavimo dalis gali didėti, o papildomą finansavimą apyvartinėmis lėšomis gali tekti finansuoti patiems.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.