...

Noriu atidaryti gamyklą, ar galiu gauti paskolą ir kaip pradėti?

Žinių bazė

2015.03.11

Sveiki, norėčiau sužinoti, kokie turėtų būti veiksmai norint atsidaryti gamykla, kurioje bus gaminama duona, batonas, bandelės – visa gamybos linija su įrenginiais. Ar tam yra duodama paskola? Kaip randami gaminamos prekės pirkėjai dar nepagaminus prekės? Man yra 23 metai, noriu įsteigti UAB. Tai bus duonos gaminių gamykla. Nuo ko turėčiau pradėti? Iš kur gauti inventorių? Ar tam duodamos paskolos? Kaip atsiranda gaminamos prekės pirkėjai? Prieš pradedant gaminti prekę su jais sudaroma sutartis? Ačiū už atsakymus.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2015-03-11 22:24

Duonos gaminių kepimo sektorius iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai elementarus, mažai rizikingas, nebrangus. Tačiau paanalizavus giliau, išaiškėja keli kertiniai...

Publikavimo data: 2015-03-11 22:24

Duonos gaminių kepimo sektorius iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai elementarus, mažai rizikingas, nebrangus. Tačiau paanalizavus giliau, išaiškėja keli kertiniai elementai: didelė duonos gaminių pasiūla ir įvairovė rinkoje, santykinai maža gaminio pardavimo kaina, svyruojanti žaliavos (miltų) kaina, ilgu periodu mažėjanti duonos suvartojimo tendencija. Duonos gamybos verslo sėkmei yra svarbūs keli veiksniai: didelis gamybos mastas, geras gaminio kainos/kokybės santykis, platūs gaminių pardavimo kanalai, efektyvūs įrengimai, gamintojo patirtis.

Jeigu norite pradėti duonos gaminių verslą, patariame aiškiai apibrėžti galimą savo verslo išskirtinumą, nusimatyti optimistinį ir pesimistinį verslo scenarijų, pasiskaičiuoti kapitalo poreikį. Įrangos gamintojus galima rasti internete ir taip preliminariai sužinoti kainas. Taip pat reikėtų pagalvoti ir apie patalpas, kur tokie įrengimai galėtų stovėti. Pirkėjų paieškos sėkmė priklausys nuo gaminio kainos/kokybės santykio. Organizuojami įvairūs metiniai gaminių kokybės konkursai, mugės, firminės parduotuvės ir panašūs veiksmai didina  prekės žinomumą rinkoje. Su potencialiais pirkėjais sudaromos sutartys jau turint pagamintų produktų pavyzdžius.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.