...

Kelių mėnesių pajamas reikia rodyti, norint gauti paskolą būstui, dirbant su individualia veikla pagal pažymą?

Žinių bazė

2015.01.26

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2015-01-26 18:16

Visi klientai, nepriklausomai nuo jų pajamų pobūdžio, vertinami individualiai. Pagrindiniai reikalavimai pajamoms yra šie: pajamos turi būti tvarios, pagrįstos ir...

Publikavimo data: 2015-01-26 18:16

Visi klientai, nepriklausomai nuo jų pajamų pobūdžio, vertinami individualiai. Pagrindiniai reikalavimai pajamoms yra šie: pajamos turi būti tvarios, pagrįstos ir deklaruotos, neturi kelti abejonių jų tęstinumas. Bankas kiekvienu atveju įvertina turimus ir pateiktus duomenis – kliento sąskaitos išraše matomas operacijas, kliento pateiktas pajamų deklaracijas bei kitus pajamų gavimą pagrindžiančius dokumentus. Jei kliento deklaruojamos pajamos yra pagrįstos, tokios pajamos vertinamos, tačiau visada įvertinama ir tokių  pajamų kitimo/svyravimo rizika. Kadangi ji yra didesnė nei kliento, dirbančio pagal darbo sutartį, atveju, tokio kliento mokumas paprastai vertinamas konservatyviau.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.