...

Kaip susikurti savo nuosavą blogerį?

Žinių bazė

2014.01.15

Noriu susikurti savo nuosavą blogerį (nuosavą savo vardo ir pavardės svetainę)? Kaip tai padaryti su mažiausiais kaštais ir be kitų pagalbos. Kokie galimi įrankiai. Talpinčiau tik trumpą informaciją, įkelčiau nuotraukas ir kokią animaciją norėčiau kad rodytų, kai kas suves mano svetainę. Ką žinoti, kokie žingsniai. Parastais žodžiais jei galima.

Dėkinga!

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2014-01-15 21:55

Savo blog’ą sukurti galima daugybe būdų. Jei pageidaujate tai atlikti nesudėtingai ir svarbiausia nemokamai, galite rinktis populiariausias pasaulyje sistemas wordpress.com...

Publikavimo data: 2014-01-15 21:55

Savo blog’ą sukurti galima daugybe būdų. Jei pageidaujate tai atlikti nesudėtingai ir svarbiausia nemokamai, galite rinktis populiariausias pasaulyje sistemas wordpress.com ar blogger.com. Tinklaraščio sukūrimas bus visiškai nesudėtingas, tereikės kelių paspaudimų. Naujos informacijos įkėlimas taip pat nesudėtingas ir intuityvus. Jei naudojatės el. paštu, tinklaraščio rašymas didesnių sunkumų neturėtų sukelti.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.