...

Kaip gauti paskolą verslo pradžiai?

Žinių bazė

2014.01.15

Ar galima gauti paskolą verslo pradžiai nieko neturint jokio užstato?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2014-01-15 10:43

Deja, šiuo metu nepaisant sudarytų lengvatinių sąlygų paskolai gauti ir papildomų subsidijų, pačioje pradžioje reikalingas minimalus nuosavas įnašas į būsimą...

Publikavimo data: 2014-01-15 10:43

Deja, šiuo metu nepaisant sudarytų lengvatinių sąlygų paskolai gauti ir papildomų subsidijų, pačioje pradžioje reikalingas minimalus nuosavas įnašas į būsimą verslą. Pradedantiesiems verslininkams ir įmonėms iki 1 metų minimali nuosavos dalies suma yra bent 10 proc., o kitoms įmonėms – 20 proc.

Šiuo metu vienos palankiausių sąlygų verslo pradžiai sudarytos pagal Verslumo skatinimo priemonę. Šios paskolos skirtos tiek apyvartai, tiek investicijoms į įrangą. Dėl lengvatinių paskolų (iki 86 tūkst. Lt) iš Verslumo skatinimo fondo (VSF) gali kreiptis visi fiziniai asmenys, siekiantys pradėti ar jau plėtojantys pradėtą verslą (įmonės iki 1 metų). Gavusieji VSF paskolą gali ne tik pasinaudoti INVEGA garantija (iki 80 proc. paskolos sumos), susigrąžinti 95 proc. sumokėtų palūkanų, bet ir gautikompensaciją už darbuotojų užmokesčio dalį (maksimali suma yra iki 25 000 Lt.). Susigrąžintas lėšas galima toliau investuoti į įmonės plėtrą, todėl šios priemonės palengvina verslo steigimo etape ir padeda saugiai įsibėgėti.

Dėl šių paskolų galima kreiptis į Lietuvos centrinę kredito uniją arba artimiausią kredito uniją, skambinti nemokamu tel.: 8 800 11 211. Daugiau informacijos http://lku.lt/projektas-verslumo-skatinimas/

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.