...

Kaip gauti investiciją verslo vystymui, jei jau yra prototipas?

Žinių bazė

2018.10.03

Turime savo idėjos produkto prototipą (IoT). Norime jo pagrindu paleisti gamybą ir pradėti verslą. Imti kredito nenorime. Ar yra tikimybė, kad kažkas investuos į tokį verslo modelį? Jei taip, į ką / kur būtų galima kreiptis?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Ilja Laurs

Įkūrėjas, valdybos pirmininkas / „Nextury Ventures”

Premium

Publikavimo data: 2018-10-03 15:00

Šiuo atveju kredito tikrai nereikia ir net 99 procentais galiu pasakyti, kad jo net neduos. Kredituojant reikalingos garantijos, o jeigu...

Publikavimo data: 2018-10-03 15:00

Šiuo atveju kredito tikrai nereikia ir net 99 procentais galiu pasakyti, kad jo net neduos. Kredituojant reikalingos garantijos, o jeigu gamyba tik numatyta tai ir garantijų nelabai yra. Ar galima ieškoti finansavimo? TIkrai taip. Ar gali atsirasti investuotojas? Irgi taip. Būdų čia yra įvairių. Galima bandyti akceleratorius, angelų investuotojus, VC ir įvairius fondus. Jeigu ieškoma lėšų būtent gamybai, specifinis šaltinis yra sutelktinio finansavimo platformos, tokios kaip: Kickstarter, Idiegogo. Fizinės prekės yra labaiusiai tinkamos tokioms platformoms. Čia galimi išankstiniai pirkimai, galima aiškai paodyti, ką galite pasiūlyti vartotojui, pateikti prototipus, brėžinius ir panašiai.

Ekspertai

Ilja Laurs

Ilja Laurs

Įkūrėjas, valdybos pirmininkas / „Nextury Ventures”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.