...

Ką reikia žinoti apie serverio paslaugas atsižvelgiant į planuojamą lankytojų srautą?

Žinių bazė

2015.07.22

Planuoju atidaryti svetainę. Numatomas lankytojų skaičius (unikalūs) per mėnesį 3000-4000. Tačiau po metu tikiuosi jau turėti 10000/per mėn. Ar yra kokios gairės koks lankytojų srautas ir kokios talpos man reikės? Ar svetainės serverio paslaugų pasirinkimas nepriklauso nuo lankytojų srauto?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Eidmantas Ivanauskas

IT inžinierius

Publikavimo data: 2015-07-22 07:54

Serverio paslaugų pasirinkimas labiausiai priklauso nuo lankytojų srauto. Tačiau taip pat svarbu yra žinoti ir kokio turinio bus Jūsų tinklalapis....

Publikavimo data: 2015-07-22 07:54

Serverio paslaugų pasirinkimas labiausiai priklauso nuo lankytojų srauto. Tačiau taip pat svarbu yra žinoti ir kokio turinio bus Jūsų tinklalapis. Svetainės talpinimo paslaugas būtina rinktis atsižvelgiant į pateikiamo turinio apimtį bei būsimo tinklalapio funkcionalumą, tad pasirinkimai gali būti labai įvairūs – nuo paprasto tinklalapio talpinimo plano iki VPS, ar netgi dedikuotų serverių. Poreikius geriausiai gali įvertinti žmonės, kurie kuria Jūsų sistemą. Jeigu tai darotę patys ir biudžetas nėra didelis, siūlyčiau pradėti nuo svetainių talpinimo plano, ir žiūrėti ar Jums jo pakanka.  Ilgainiui visada galima keisti savo pasirinkimą ir tinklalapį persikelti į kitas talpinimo paslaugas.

Ekspertai

Eidmantas Ivanauskas

Eidmantas Ivanauskas

IT inžinierius

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.