...

Ieškoti investuotojo ar imti paskolą?

Žinių bazė

2016.07.25

Paskutinius 5 metus praleidau užsienyje dirbdamas baruose ir neseniai grįžau į Lietuvą, tad žinoma norėčiau atidaryti kažką savo. Žinau, kad barų verslas yra konkurencingas, bet taip pat tikiu, kad turiu labai gerą žinių ir patirties bagažą ir galėčiau atidaryti kažką labai ypatingo. Kadangi, pats deja neturiu pakankamai lėšų tam, norėjau paklausti, kas būtų naudingiau. Ar turėčiau ieškoti privačių investuotojų ir atidaryti UAB ar geriau mėginti gauti paskolą kredito unijoje naujiems verslams ir atsidaryti mažąją bendriją (kadangi planuoju turėti gana mažą bariuką)?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2016-07-25 14:52

Mano nuomone (tai tik mano nuomonė!) pirma verslą reikia pradėti arba naudojant tik savo pinigus arba bendradarbiaujant su partneriais. Verslas...

Publikavimo data: 2016-07-25 14:52

Mano nuomone (tai tik mano nuomonė!) pirma verslą reikia pradėti arba naudojant tik savo pinigus arba bendradarbiaujant su partneriais. Verslas yra didelės rizikos veikla, o barų veikla ypač. Taigi Jūs turite sukurti bent vieną gerai, pelningai veikiantį barą ir jau tada svarstyti skolinimąsi. Čia ne apie naudingumą eina kalba, o apie asmeninę riziką. Jei skolinsitės pirmam verslui, ypač barui, bet kuriuo atveju reikės asmeninio laidavimo. Jei nepasiseks (taip atsitinka!!!!), tai skolos nąšta bus labai ilgam laikui.

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.