...

Dėl investavimo į startuolį.

Žinių bazė

2015.06.29

Sveiki, rengiamės pokalbiui su investuotojais (rizikos kapitalo fondu). Kiek suprantu investuojant pinigus jie norės tam tikro skaičiaus akcijų. Ar tas akcijas jie pasiims kaip užstatą (įkeisdami), o kai startuolis grąžins planuotą investicijų grąža, jie tas akcijas perleis atgal startuoliui? Ar investuotojo kita schema?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2015-06-29 08:18

Labai priklauso nuo investuotojo ir nuo Jūsų. Jei investuotojas “duoda” pinigus, tai tikisi uždarbio. Investuotojas investuojantis i “startupą” supranta rizikos...

Publikavimo data: 2015-06-29 08:18

Labai priklauso nuo investuotojo ir nuo Jūsų. Jei investuotojas “duoda” pinigus, tai tikisi uždarbio. Investuotojas investuojantis i “startupą” supranta rizikos laipsnį. Iš kitos pusės labai retai “tik pinigai” turi prasmę. Mano nuomone, “startupas” turi kalbėti su “išmaniais pinigais”, kitaip sakant su verslo partneriu. O šiuo atveju sandoriai gali būti patys įvairiausi. Beje, investuojant i akcinį kapitalą , investuotojas tampa akcininku. Labai dažnai pasirašomos akcininkų sutartys , kurios apibrėžia tarpusavio santykius, kitaip sakant santykių alfa ir omega. Beje, labai naudinga paskaityti Akcinių Bendrovių įstatymą, pradžiai.

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.