...

Ar yra kokių galimybių gauti naujam verslui pajamų neturint savų? Suma apie 170 000lt

Žinių bazė

2013.10.22

Domiuosi žuvų auginimu (afrikinių šamų). Yra akvakultūros centras kuris suteikia konsultaciją, kaip reikia pradėti žuvų auginimo verslą, bet reikalingas pradinis kapitalas apie 170 000lt, įrangai įsigyti, pradiniam mailiui susipirkti, pašaram. Pirmos pajamos turėtu būti gaunamos po 4-6 men. Ar yra kokia institucijia, fondai ar dar kas nors kurie teikia verslui kapitalą, neturint savo?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2013-10-22 22:37

Verslinė akvakultūra yra remiama pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2007–2013 metų veiksmų programos antrosios prioritetinės krypties „Akvakultūra, žvejyba vidaus vandenyse, žuvininkystės...

Publikavimo data: 2013-10-22 22:37

Verslinė akvakultūra yra remiama pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2007–2013 metų veiksmų programos antrosios prioritetinės krypties „Akvakultūra, žvejyba vidaus vandenyse, žuvininkystės ir akvakultūros produktų perdirbimas ir rinkodara“ priemonės „Akvakultūra“ veiklos sritį „Investicijos į akvakultūros įmones“ (finansuojama iki 30-60 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų). Pagal šią veiklą paramos paraiškas gali teikti įvairaus dydžio įmonės, užsiimančios versline akvakultūra. Tačiau siekdamas gauti paramą, pareiškėjas turi užtikrinti tinkamą projekto finansavimo šaltinį – skolintas lėšas, paramos lėšas, iš veiklos gautinas ir kitas lėšas. Skolintos lėšos pagrindžiamos kartu su paramos paraiška pateikiant dokumentus, įrodančius paskolos suteikimo galimybę. Taigi, dėl galimybės gauti finansavimą projekto įgyvendinimui, reikėtų kreiptis į finansines institucijas ir kitus kreditorius.

Šiuo metu galiojančias veiklos srities įgyvendinimo taisykles, kuriose nustatyti visi reikalavimai pareiškėjui, siekiančiam gauti paramą, galite rasti Nacionalinės mokėjimo agentūros tinklalapyje www.nma.lt/ Parama/ Žuvininkystės sektoriaus 2007-2013 m. veiksmų programa/ Įgyvendinimo taisyklės. Atkreiptinas dėmesys, kad šiais metais paraiškos paramai pagal veiklos sritį „Investicijos į akvakultūros įmones“ gauti buvo renkamos nuo 2013-07-15 iki 2013-09-16. Šiuo metu negalime atsakyti, ar bus skelbiami papildomi paraiškų rinkimai pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2007–2013 metų veiksmų programą šiais ar kitais metais. Siūlome sekti informaciją mūsų tinklalapyje www.nma.lt.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.