...

Ar įmanoma gauti paskolą pirties restauravimui?

Žinių bazė

2016.01.18

Norėtume pradėti savo šeimos verslą, nuomoti patalpas, pirtį. Pirtis yra, tačiau reikia didžiulio kosmetnio remonto viskam atnaujinti. Sutvarkę pirtį, planuojame pastatyti lauke kubilą, vaikams karstynes. Patogi vieta, 2km nuo Kauno, uždara teritorija, aplink pušynas. Veiklą norėtume vykdyti pagal verslio liudijimą ar individualią veiklą. Nežinome nuo ko pradėti, kaip gauti pinigų restauracijai.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2016-01-18 10:57

Kaip suprantu, pirtis sudaro tik nedidelę turimo komplekso dalį, o idėjų gausa yra nemaža. Visų pirma Jums reikėtų pradėti nuo...

Publikavimo data: 2016-01-18 10:57

Kaip suprantu, pirtis sudaro tik nedidelę turimo komplekso dalį, o idėjų gausa yra nemaža. Visų pirma Jums reikėtų pradėti nuo verslo plano sudarymo: kokia patalpų dalis ir kokiam verslui bus nuomojama, kokia dalis bus skirta turizmo ir poilsio paslaugoms. Verslo planas padės suprasti, kokios konkrečios investicijos yra būtinos, o kurios yra papildomos, ar jos tarpusavy dera ir netrukdo. Galėsite sudaryti planą, kokia eiga tas investicijas įgyvendinsite. Vietos patrauklumas yra privalumas, tačiau nemažiau svarbu yra artimiausių potencialių konkurentų buvimas ir įvardijimas. Reiktų apsibrėžti savo verslo išskirtinumo bruožus. Iš anksto reikėtų pagalvoti ir apie marketingo biudžetą, nes dalis išlaidų bus skirta vietos žinomumui didinti, klientų pritraukimui. Turėdami paruoštą verslo planą galite kreiptis į „Swedbank“ Verslo konsultantus numeriu 1633.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.