...

Ar galima kurti e-parduotuvę su tos pačios UAB vardu, kur turiu maisto prekių parduotuvę ?

Žinių bazė

2014.03.19

Sveiki. Norėjau sužinoti. Pavyzdžiui turiu UAB įmonę, esu PVM mokėtojas. Šiuo UAB vardu esu atidaręs maisto prekių parduotuvę (prekiauju maisto prekėmis, alkoholiu, cigaretėmis). O dabar dar papildomai noriu atidaryti e-parduotuvę, joje prekliausiu iš Europos sąjungos atvežtomis floristikos reikmenimis (sąskaita faktūra yra, viskas legalu.). Ar e-paruotuvei reikia steigti naują įmonę (UAB), ar galima tos pačios vardu visą tai daryti ?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Jurgita Bliznikienė

Teisininkė / „Deloitte“

Publikavimo data: 2014-03-19 11:09

Uždaroji akcinė bendrovė gali užsiimti daugeliu veiklos rūšių, net jei konkrečios veiklos rūšys (kaip kad pavyzdžiui, prekyba internetinėje parduotuvėje) nenumatytos...

Publikavimo data: 2014-03-19 11:09

Uždaroji akcinė bendrovė gali užsiimti daugeliu veiklos rūšių, net jei konkrečios veiklos rūšys (kaip kad pavyzdžiui, prekyba internetinėje parduotuvėje) nenumatytos bendrovės įstatuose. Daugelio bendrovių įstatuose yra nuostata, kad bendrovė gali vykdyti ir kitą veiklą, kuri nėra draudžiama veikla Lietuvoje. Jeigu tokia nuostata yra ir Jūsų bendrovės įstatuose, be prekybos maisto parduotuvėje ta pati bendrovė gali vykdyti ir prekybą internetinėje parduotuvėje (nepaisant to, kad skiriasi prekės).

Ekspertai

Jurgita Bliznikienė

Jurgita Bliznikienė

Teisininkė / „Deloitte“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.