...

Ar galima įkurti indvidualią transporto įmonę skolintais pinigais?

Žinių bazė

2018.10.06

Noriu įkurti indvidualią transporto įmonę paėmęs paskolą iš banko. Ar tai nebūtų kliūtis gaunant licenciją, kai reikia nurodyti 9000 eur grynųjų pajamų?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2018-10-06 13:44

Dėl verslo paskolos atsakyti negalėčiau – reikia tikslintis su licencijas teikiančia institucija. Tačiau, kaip žinia, steigiant transporto įmonę, reikia gerokai...

Publikavimo data: 2018-10-06 13:44

Dėl verslo paskolos atsakyti negalėčiau – reikia tikslintis su licencijas teikiančia institucija. Tačiau, kaip žinia, steigiant transporto įmonę, reikia gerokai didesnio įstatinio kapitalo nei kitais tipiniais atvejais. Paprasta verslo paskola šio kapitalo Jums suformuoti nepadės. Įmonės balanse ji bus kaip įsiskolinimas, kurį kažkada reikia grąžinti. Įstatinis kapitalas formuojamas iš įmonės steigėjų įnašų. Tačiau vartojamoji paskola ar kito tipo fizinio asmens gauta paskola, kurią Jūs, kaip akcininkas, vėliau nukreipsite į įmonę ir taip suformuosite įstatinį kapitalą, nebus kliūtis licencijai gauti.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.