...

Lietuvos restoranų vilkai atrado nišą JAV

Verslas

2018.08.14

Autorius: BZN start

Temos: , .

Lietuvos restoranų vilkai atrado nišą JAV

Justas Vėžys ir Rolandas Pulauskas. Asmeninio albumo nuotr.

Patyręs Lietuvos maitinimo ir svetingumo (HoRaCe) srities ekspertas Rolandas Pulauskas kartu su partneriu pardavimų vystytoju Justu Vėžiu subūrė stiprią tarptautinę komandą drąsiam žingsniui – atidaryti unikalų restoranų tinklą JAV.

Startuolis, pavadintas „Domus Tea“, yra skirtas kokybiškam tėvų su vaikais laisvalaikiui jaukioje kavinės aplinkoje.

„Aš su partneriais pirmieji Lietuvoje pristatėme amerikietiškus kokteilius, latino linksminimosi kultūrą, atidarėme pirmąjį Baltijos šalyse braziliško maisto restoraną, tad dabar subrendome kai kuo nustebinti ir Ameriką, – sako Rolandas Pulauskas, klubo „Pabo Latino“ ir restorano „Grill Brazil“ akcininkas.

Sujungė lietuvių pajėgas

Įdomu tai, kad ambicingas projektas sujungė lietuvius abejose Atlanto pusėse. Pagrindinis Rolando Pulausko partneris Rokas Beresniovas, iš Lietuvos į JAV emigravęs prieš 17 metų, ir nuo to laiko ėjęs vadovaujančias pareigas įvairiuose JAV bankuose, padėjo ištirti rinką, parengti investicinį planą ir yra atsakingas už investuotojų – tiek privačių, tiek institucinių – pritraukimą.

„Mes kartu beveik du metus tyrėme įvairias JAV valstijų rinkas, ieškodami, ką nauja galėtume pasiūlyti. Nuojautą padiktavo gimę vaikai – su jais į kavinę JAV tikrai sudėtinga nueiti: dėl triukšmo ar kitų vaikiškų „šunybių“ gali susilaukti smerkiančių personalo ar kitų lankytojų žvilgsnių. O vietos, kur įrengti vaikų kambariai, dažnai yra žemos kokybės ar neprižiūrimos, tad palikęs ten vaiką prie kavos puodelio negali atsipalaiduoti. Kitas dalykas –vis daugiau žmonių mėgsta dirbti kavinėse, tad tuo metu palikti vaikus saugiai yra labai svarbu“, – problemos esmę apibrėžia Rolandas Pulauskas.

Pasiūlė išskirtinumų

Naujosios „Domus Tea“ receptas remiasi trimis pagrindiniais ingredientais: sveiku maistu, rinktinėmis arbatos ir kavos rūšimis ir išskirtine vaikų erdve.

Kavinėje bus prekiaujama natūraliais konditerijos gaminiais bei kasdienai tinkančiu sveiku, kokybišku maistu tiek suaugusiems, tiek vaikams. Be to, bus galima pasirinkti patiekalų be gliuteno ar iš veganiško meniu. „Domus Tea“ virtuvės šefas turi daugiau nei 30 metų patirties.

Aukščiausios rūšies kava ir arbata rūpinsis šios srities žinovas iš Lietuvos.

Visa „Domus Tea“ kavinės aplinka bus pritaikyta patogiai lankytis su mažais vaikais. Taip pat bus įrengta uždara žaidimų ir edukacijų patalpa, kurioje nuolat bus ir auklė, atsakinga už vaikų užimtumą, ugdymą ir kokybišką mažųjų laisvalaikį. Dirbantys su vaikais darbuotojai bus atrenkami pagal specialius kriterijus ir turės turėti CPR sertifikaciją. „Mes nenorime, kad vaikai „Domus Tea“ tiesiog „būtų“, mes norime, kad jie čia tobulėtų“, – pabrėžia idėjos autorius.

Kavinėje bus rengiama ir interaktyvi edukacinė „mokyklėlė“ vaikams.

„Domus Tea“ Patarėjų komandoje, be patyrusių amerikiečių, yra ir daugiau į JAV emigravusių lietuvių. Verslo vystymo klausimais konsultuoja pirmoji oficiali Lietuvos garbės konsulė JAV Ingrida Bublys. Rinkodara internete rūpinasi bendrovės „Intelligent Clout“ įkūrėjas Vladas Krivickas, gyvenantis Los Andžele. Patarėjų komandoje taip pat yra JAV gyvenančių advokatų, finansų specialistų ir kitų sričių atstovų.

Pradinėje stadijoje planuojama atidaryti 5 “Domus Tea” kavines per 2 metus Vašingtone ir investuoti daugiau nei 3,5 milijono JAV dolerių.

„Svajonė?, – perklausia Rolandas Pulauskas – Sukurti gyvybingą kavinės koncepciją ir franšizės būdu išplėtoti „Domus Tea“ tinklą visoje JAV.“.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.