...

Kai nusibodo šlapios namų sienos, atidarė vienintelę tokią šunų plovyklą

Verslas

2022.05.03

Autorius: Loreta Lileikienė

Temos: , .

Kai nusibodo šlapios namų sienos, atidarė vienintelę tokią šunų plovyklą

Rusnė Čepulytė Asmeninio albumo nuotrauka

Prieš mėnesį sostinės Pašilaičių mikrorajone atsidariusios kol kas vienintelės tokios šunų savitarnos plovyklos mieste „Water Dog Vilnius“ šeimininkė, vilnietė Rusnė Čepulytė (23) sako, kad daug kas nesuprato, kam reikalinga tokia vieta, tačiau šią idėją sumaniusi jos šeima buvo įsitikinusi, kad ji tikrai bus naudinga žmonėms, neturintiems galimybių išmaudyti savo šunis namie ar juos paruošti parodai.

Susivienijo visa šeima

Nuo pat mažens mėgusi kurti, R. Čepulytė, baigusi Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą bei Olandijoje studijavusi tapybą, laikui bėgant suprato, jog nori išmokti gaminti ir išvyko į Florenciją, Italiją, studijuoti kulinarijos. Pirmieji jos darbai buvo padavėjos kavinėse. Kai prieš kelerius metus sugrįžo atgal į gimtąjį miestą, mergina įsitraukė į dar vieną naują veiklą. Augintinių savitarnos plovyklos verslo idėja kilo Rusnės tėčiui, o ją įgyvendinti susivienijo visa šeima.

Prausimo namuose iššūkis

Čepulių šeimos verslas prasidėjo nuo patiems kilusio augintinio priežiūros ir švarių namų poreikio. R. Čepulytė pasakoja apie dažną kasdienos vaizdelį, kai jos mama, atsiklaupusi ant kelių, prausia du šeimos auginamus ispanų vandens veislės šunis, o po maudynių visi namai, sienos būna šlapios nuo į jas besitrinančių murzių. Užrašyti savo šunis į kirpyklą, pasak pašnekovės, tekdavo laukti apie dvi savaites eilėje. „Tad ir nusprendėme atidaryti savitarnos šunų plovyklą, kurioje nereikia rezervacijų ar kaskart iš naujo valyti namus“, – paaiškina apie kilusį sumanymą, kurį įgyvendinti pavyko gana greitai. Rado patalpas, jas įrengė. „Turbūt sunkiausia buvo rasti gerą, patogią, galingą įrangą. Tačiau visai šeimai susivienijus viskas puikai pavyko!“, – į lydėjusius sunkumus nesigręžioja pašnekovė, besidžiaugianti suburta jauna keturių studentų komanda, vienas iš jų gyventi į Lietuvą atvyko net iš Karibų salų.

Patogu norintiems išmaudyti augintinį

Water Dog Vilnius“ kol kas yra pirmoji šunų savitarnos plovykla Vilniuje, čia žmonės gali smagiai praleisti laiką su savo augintiniu, gauti visą reikalingą pagalbą ir išsivesti jį švarų ir kvepiantį.

Sugalvoti verslo pavadinimą buvo sunkioji dalis, tačiau greitai apsispręsta dėl „Water Dog Vilnius“, nes verslininkų šeima augina ispanų vandens veislės šunų ir tai pasirodė kaip labai gera mintis.

„Užėję pas mus, ant sienos pamatysite balto šuns logotipą. Tai yra mus neseniai palikusio nuostabaus šuns Bugio portretas, šį šuniuką mes norėjome įamžinti, tai vieta, sukurta jam atminti už begalinę meilę ir nuostabius keturiolika metų kartu“, – su begaliniu nuoširdumu prisimena R. Čepulytė.

„Kol kas augintinių SPA lanko labai didelių veislių šunys, yra ir pudelių, kurie ruošiami parodoms. Buvo apsilankiusi ir katė“, – šypsodamasi prisimena nustebinusį atveją SPA šeimininkė.

Du visiškai skirtingi verslai

Versliai šeimai ši sritis yra visiškai nauja ir, pasak pašnekovės, labai skiriasi nuo valdomo restorano „Osteria da Luca pizzeria“. Joje dirbantis Luca Bruson yra labai geras šeimos draugas, su kuriuo neseniai, prieš kelis mėnesius, kartu atidarė anksčiau veikusią piceriją. „Joje viskas vyksta visiškai kitaip, tad atidaryti šunų plovyklą buvo labai didelis iššūkis“, – pripažįsta R. Čepulytė. Sunkiausia naujai pradedamame versle, sako ji, turbūt yra reklamos dalykai. Savo paslaugą stengiasi viešinti važinėdami po šunų parodas.

Mėgsta tai, ką daro

Kol dar laiko save verslo naujokais, R. Čepulytei viskas atrodo nauja ir įdomu, džiugina kiekviena diena, nes mėgsta tai, ką daro. O apsilankę klientai išeina laimingi, daug kas sugrįžta. „Visi be galo draugiški ir palaikantys, dauguma tapo nuolatiniais klientais, pataria, rekomenduoja kitiems“, – apie savo verslo reikalus pasakoja pašnekovė, ketinanti dar plėsti veiklą ir pradėti pardavinėti aukštos kokybės organišką šunų ėdalą, kosmetiką, šukas, skanukus. Paklausta, kaip spėja suktis per du verslus, sako, jog tam reikia daug daugiau planavimo ir laiko apskaičiavimo, tačiau, šypsodamasi pažymi, kad kol kas viskas sekasi puikiai ir viską spėja.

Naujų verslų kūrėjams „Water Dog Vilnius“ vadovė R. Čepulytė linki: „Svarbiausia tikėti savimi, savo idėja ir nepasiduoti!“

 

image00001 image00002 image00004 image00005 image00008 image00010 image00011

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.