...

Idėja iš dušo

Verslas

2013.01.11

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: .

Idėja iš dušo

Diana Šubelko Asmeninio albumo nuotr.

Pasibaigus švenčių laikotarpiui metas grįžti prie darbų. Nors vėl įsivažiuoti gali būti sunku, jeigu trumpos atostogos pavyko, neabejokite, kad jos išėjo į naudą. Juk gerai pailsėjus į darbus galime kibti su naujomis jėgomis. Tik kaip susiorganizuoti geras trumpas atostogas? Galima ilgai murksoti internete ieškant tinkamo viešbučio, pramogų arba užsukti į tinklalapį noriunoriunoriu.lt, kur iš karto pateikiama aibė patrauklių pasiūlymų. Jo įkūrėja Diana Šubelko sako, kad šis projektas ir skirtas tiems, kurie nori viską susitvarkyti per penkias minutes.

Verslininkei D. Šubelko poilsio organizavimas – jokia naujiena. Ji septynerius metus dirbo turizmo srityje, be to, mėgsta organizuoti keliones sau ir draugams.

„Viskas prasidėjo paprastai. Pati visada mėgau ir tebemėgstu organizuoti poilsį tiek sau, tiek bičiuliams, todėl anksčiau dažnai pasitelkdavau „Google“ ieškodama įvairių pasiūlymų. Bėda, kad skirdavau tam daug laiko, bet dauguma rastų dalykų pasirodydavo gana brangūs. Vis galvodavau, kodėl nėra puslapio, kur viskas būtų vienoje vietoje. Taip kilo mintis tokį sukurti. Tiesiog buvo poreikis. Reikėjo portalo, kur žmogus, žinantis, kad nori pailsėti, galėtų panaršyti ir per penkias minutes rasti gerą variantą“, – sakė ji.

Verslininkė atsimena netgi konkrečią dieną, kada gimė idėja pradėti projektą. „Mintis atėjo 2011-aisiais. Pamenu, buvo penktadienis. Grįžusi namo palindau po dušu ir tarsi pamačiau viziją. Grįžau iš dušo, pasiėmiau popieriaus lapą, viską sužymėjau. Supratau, kad man reikia dar daugiau žmonių, kad būtinas rinkodaros specialisto. Pinigų kišenėje nebuvo. Ką daryti?

Žinojau, kad Lietuvoje yra toks Žydrūnas Sadauskas, vienas geriausių rinkodaros specialistų. Sugalvojau paskambinti jam, susitikti ir papasakoti savo idėją. Mes susitikome, aš papasakojau apie savo idėją ir jis pasakė „darom“. Negalėjau patikėti, kad žmogus taip greitai patikėjo idėja. Paskui susitikome su programuotoju Pauliumi. Taip su minimaliomis investicijomis išauginome projektą. Džiugu, kad jis ne tik atsipirko, bet ir yra pelningas. Šiais metais netgi planuojame plėtrą į užsienį“, – pasakojo D. Šubelko.

Pašnekovės teigimu, portalo pavadinimą sugalvojo moterys. Kai ji dar dirbo kelionių agentūroje, atėjusios ir gerą pasiūlymą pamačiusios klientės reaguodavo emocingai ir šūkčiodavo: „Noriu noriu noriu!“

Pradžia nebuvo tokia lengva kaip norėjosi

Tiesa, projekto pradžia tokia entuziastinga nebuvo. „Pradžioje buvo didelis tikėjimas. Širdis sakė, kad čia yra mano veikla ir aš noriu tai daryti, tačiau pasitaikė visokių situacijų. Vieną dieną būdavo geriau, kitą – blogiau. Net draskė abejonės, ar tikrai reikia šio projekto. Tačiau kai tik užduodavau sau tokius klausimus, padidėdavo apyvarta arba paskambindavo klientas ir padėkodavo už poilsį. Būtent taip pajutau aplinkinių palaikymą. Taigi visko buvo, daug ką perėjome ir labai džiaugiuosi, kur dabar esame. Nuo pat pradžių norėjau, kad šis projektas būtų tarptautinis“, – pasakojo D. Šubelko.

Verslininkės teigimu, Lietuvoje gausu puikių viešbučių, tik reikia juos rasti. Dažnai tai būna nedidelis šeimos verslas. Tokiuose viešbučiuose pasijunti lyg namuose.

D. Šubelko teigia, kad su noriunoriunoriu.lt bendradarbiauti kviečiami tik kokybiškas paslaugas teikiantys viešbučiai. Juos tikrinti stengiasi ji pati. „Lietuvoje yra be galo puikių kurortų ir nuostabių viešbučių. Lietuviai viešbučių savininkai įdeda daug pastangų į SPA, virtuvę, kambarius. Jie nori, kad viskas būtų kokybiška, kad vieną kartą apsilankęs žmogus vėliau atvyktų vėl. Tai patvirtina ir užsieniečiai – rusai, lenkai, baltarusiai. Dažnai jų klausiu, kodėl atvažiuoja būtent į Druskininkus, Birštoną. Jų atsakymas būna paprastas: čia geras kainos ir kokybės santykis. Dėl to ir nenoriu į projektą įtraukti didelio skaičiaus viešbučių. Noriu atrinkti tik geriausius“, – šyptelėjo moteris.

Šubelko sako, kad jai šis darbas tarsi ir ne darbas. Net jeigu nebūtų noriunoriunoriu.lt, ji vis tiek daug laiko praleistų besidomėdama viešbučiais, rinkdama informaciją, planuodama poilsį sau ir draugams. Būtent susidomėjimas šia sritimi ir veda į priekį, motyvuoja.

„Vienas dalykas, kuris mane motyvuoja, yra tas, kad be galo patinka tai daryti. Antra dalykas yra pačių klientų skambučiai, padėkos. Trečias dalykas – nuostabūs žmonės, esantys šalia. Mūsų kolektyvas yra puikus, todėl jaučiuosi savo vietoje. Galiu drąsiai sakyti, kad be galo mėgstu savo darbą“, – pasakojo D. Šubelko.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.