...

Idėja dalintis saulėtekio nuotraukomis atvedė prie masažų ir subūrė klientų ratą

Verslas

2022.05.20

Autorius: Raminta Žalkauskaitė

Temos: .

Idėja dalintis saulėtekio nuotraukomis atvedė prie masažų ir subūrė klientų ratą

Diana Tumaitė Asmeninio albumo nuotrauka

Prisilietimas ir apkabinimas yra svarbus ne tik vaikystėje, bet ir suaugus, taip mes tarytum sakome: „aš tave matau, aš tave jaučiu“, – sako Diana Tumaitė (44) per pandemiją pradėjusi masažų veiklą „Light Touch“, į kurią kelią rodė šokių praktika, aistra fotografijai ir įsūnio pastebėjimas.

Diana pasakoja, kad prieš pandemiją dirbo viešbutyje konferencijų centro vadove, bet per pandemiją viešbutį uždarė. Visą gyvenimą ji mėgo prisiliesti, apkabinti ir masažuodama artimuosius matė, kokią galią turi prisilietimas. „Light Touch“ masažo idėja jai kilo prieš dvejus metus šokių praktikos metu pamačius šokančias savo rankas. Vėliau sugrįžus po pirmojo Shanti seminaro jos įsūnis pasakė, kad pirmą kartą nuo pandemijos pradžios ji atrodo laiminga. Tada pasinėrė į masažus stačia galva ir net po 10 masažų praktikos ligoninėje jaučiasi dar labiau laiminga. Moteris yra „Art of Beauty“ studentė ir šiuo metu atlieka gydomojo masažo praktiką vienoje iš Vilniaus ligoninių.

Saulėtekio nuotraukos socialiniuose tinkluose

„Prasidėjus pandemijai, kad turėčiau, kur padėti savo energiją, keldavausi ir eidavau pasitikti saulę, nes rytas man yra svarbus nuo vaikystės. Taip kilo idėja kiekvieną rytą į savo Facebook dėti saulėtekio nuotraukas, ką darau jau dvejus metus. Net gaunu žmonių žinutes, kad dėčiau nuotraukas. Taip atsirado sekėjų, kas rytą laukiančių saulėtekio nuotraukų, todėl „Light Touch“ gimimas buvo natūralus tęsinys ir tai yra antroji pavadinimo prasmė – šviesos prisilietimas“, – pastebi pašnekovė.

Taikydama masažo principus konkrečiam žmogui, moteris sukuria jam skirtą ir tuo metu labiausiai reikalingą prisilietimą. Taip gimė pavadinimas – „Light Touch“, kuriame slypi kelios prasmės, bet esminė ta, kad į gyvenimą be skausmo galima judėti palengva per prisilietimą.

Šiuo metu kaip tik gryninasi moters masažų unikalumas ir „Light Touch“ įgauna dvi kryptis: masažai-meditacijos, skirti giliam žmogaus atsipalaidavimui ir pasiruošimui jam svarbiam įvykiui; gydomieji masažai, padedantys per prisilietimą palengva judėti į gyvenimą be žmogaus kūne susikaupusių problemų, įtampų ir skausmo.

„Grožis atgimsta harmonijoje, o sveikata sugrįžta, kai sugrįžtame į save ir pradedame skirti kokybišką laiką sau ir savo kūnui, kuriame kaupiasi „uždarytos“ emocijos ir įtampos. Todėl ryžausi nerti į šią sritį profesionaliai. Pagrindinis sunkumas, su kuriuo susiduria veikloje, yra tai, kad žmonėms nerūpi jų sveikata ir gera savijauta“, – sako moteris.

Jos draugas, kuris buvo skeptiškas jos veiklos pradžioje, dabar į masažus atvažiuoja su 9 metų dukra ir 6 metų sūnumi. Jis pats atvažiuoja ne tik atsipalaiduoti, bet ir gauti atsakymus, kurie ateina žmogui atsipalaidavus.

Moteris sako, kad turi Facebook profilį, per kurį ir ateina klientai, o taip pat per asmenines pažintis.

Per masažus atrado save

Didžiausia investicija tai laikas, kuri skiria mokslams ir studijoms, pradedant anatomija ir baigiant sveikos gyvensenos principais. Į masažą žiūri ne kaip į technikų ir judesių pritaikymą konkrečiam kūnui, o į pagalbą konkrečiam žmogui duotuoju momentu.

„Juokauju, kad atradusi masažą, atradau save, nes galiu pritaikyti darbo su žmonėmis patirtį, nuolat sportuoju, nes kiekvienas masažas yra kaip treniruotė. Masažai yra neišsemiama žinių sritis, apimanti visą pasaulį ir daugybę tūkstantmečių, taip kad perspektyvoje turiu ką veikti, kad atrasčiau ir įvaldyčiau visus būdus, padedančius žmonėms per atsipalaidavimą ir atsisveikinimą su skausmu, tapti sveikais ir gražiais“, – planais dalinasi Diana.

Ateityje pašnekovė planuoja gilintis į gydomąjį masažą: suvokti, nuo ko priklauso žmogaus sveikata, atskirti, ką žmogus gali padaryti tik pats nuo to, ką masažo pagalba galima žmogui padėti padaryti: „Ieškosiu „stebuklingos piliulės“ – stebuklingo masažo būdo, kad per „Light Touch“ prisilietimą žmogus pasveiktų“.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.