...

Verslas ir Gyvatės metai: kas neš sėkmę?

Verslas

2012.12.22

Autorius: Vilija Andrulevičiūtė

Temos: .

Verslas ir Gyvatės metai: kas neš sėkmę?

Išmanumas ir darbštumas gyvatės metais bus labai svarbūs garybarker.co.uk nuotr.

Prasidedant naujiems metams visuomet susimąstome apie permainas, naujus tikslus ir tai, kas galėtų mums atnešti sėkmę jų siekiant. Paprastai tai yra spalvos, daiktai, o dažniausiai – teigiamos mintys.

Pagal kinų horoskopą, Gyvatės metai prasidės vasario 10 dieną. Iki tol norinčiam sėkmę pritraukti verslininkui reikėtų drabužių garderobą papildyti mėlynos, žalios ir purpurinės spalvų apranga. Sėkmingiausia spalva – mėlyna, nes simbolizuoja vandenį, o kaip tik Vandens Gyvatės metai ir yra 2013-ieji. Būtent dėl šios priežasties reikėtų vengti geltonos ir raudonos spalvų.

Planuojate pirkti naują automobilį, mobilųjį telefoną ar perdažyti biuro sienas? Apie mėlynos, žalios bei purpurinės spalvos daiktus bei sienų dažus vertėtų gerai pagalvoti.

Sėkmę neš ir akmenys: smaragdas, nefritas, lazuritas, agatas, oniksas.

Astrologų, fengšui specialistų teigimu, naujam verslui ar jau turimo verslo pokyčiams palankiausia bus vasario 17 diena. Kadangi tai sekmadienis, veiklą palanku pradėti ir pirmadienį – vasario 18 dieną. Kita vertus, niekas nekliudo į biurą užsukti sekmadienį ir apgalvoti svarbiausių kitų metų planų.

Vis dėlto svarbiausias ir didžiausią sėkmę pritraukiantis talismanas yra optimistiška nuotaika, išmintis ir darbštumas. Gyvatė mėgsta darbštumą, apmąstymus, įsigilinant į problemas, ir pastangas, tad dosni bus tiems, kurie entuziastingai ir kryptingai sieks savų tikslų.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.