...

Louis de Funes’o verslo pamokos

Verslas

2013.07.12

Autorius: bzn start

Temos: .

Louis de Funes’o verslo pamokos

Kiekvienas verslininkas galėtų iš šio prancūzų aktoriaus pasimokyti kelių dalykų, kurie neabejotinai pravers vaikantis sėkmę. flickr.com nuotr.

Turbūt kiekvienas yra matęs bent vieną filmą su garsiuoju prancūzu Louis de Funes’u. Na, jeigu ir ne visą filmą, tai bent ištrauką. Tai neabejotinai buvo aktorius, kurio neįmanoma supainioti su kuo nors kitu. Jo savitas stilius, mimikų išskirtinumas ir originalumas stato jį šalia tokių talentų kaip Charlie Chaplinas ar Rowanas Atkinsonas. Skirtumas gal tik toks, kad per visą savo gyvenimą de Funes‘as buvo puikiai žinomas Europoje, bet beveik nepažįstamas angliakalbei publikai. Šis talentas taip niekad ir nepravėrė Holivudo durų.

Žymusis aktorius labai ilgai ieškojo savo kelio, daug klydo, bet atradęs pašaukimą čiupo sėkmę už ragų ir niekada jos nebepaleido. Nenuostabu, kad kiekvienas verslininkas galėtų iš šio prancūzų aktoriaus pasimokyti kelių dalykų, kurie neabejotinai pravers vaikantis sėkmę.

Nebijoti klysti, išbandyti naujoves. Mokykloje de Funes‘as daugiausia domėjosi daile ir muzika, bet iš tikrųjų nuolat ieškojo krypties savajame gyvenime. Jaunystėje jam teko išbandyti daugybę darbų ir profesijų. Jam teko būti daug sykių atleistam. Ateitis tikrai neatrodė daug žadanti. Galiausiai senas susidomėjimas muzika tapo pagrindine veikla. Jis tapo pianistu viename džiazo klube.

Niekada nevėlu keistis. Pianisto darbas buvo pagrindinis Louis de Funes’o užsiėmimas net ir jam įžengus į ketvirtą dešimtį. Įdomu tai, kad publika aktoriaus talentą pastebėjo dar prieš jam pradėjus skleistis. Koncertų metu aktoriaus grimasos sulaukdavo didelio auditorijos susižavėjimo. Tuo metu de Funes’as pradėjo rimčiau galvoti ir apie aktorystę. Tiesa, į savo perspektyvas jis žvelgė daugiau nei kritiškai. Jis buvo įsitikinęs, jog pasauliui tikrai nereikalingas nedidukas, plinkantis, liesutis aktorius. Vis dėlto žmona jam padėjo įveikti savo baimes ir paskatino pabandyti. Taip prasidėjo aktoriaus kelias į sėkmę.

Niekada nepamirškite savo šaknų. Savo aktoriaus karjerą de Funes’as pradėjo teatre. Deja, ir čia sėkmės jis ilgai nesulaukė. Jo pasirodymai buvo vertinami kritiškai, o atliekami vaidmenys toli gražu nebuvo labai svarbūs. Tačiau aktorius nepasidavė ir nuolatos stengėsi tobulėti. Net ir vėliau, jau tapęs žinomu kino aktoriumi, de Funes’as niekad neapleido teatro. Galiausiai atėjo ir sėkmė. Aktoriaus sukurtas pagrindinis vaidmuo pjesėje „Oskaras“ jam atnešė didžiulę šlovę. Ilgametis sunkus darbas galų gale davė rezultatus.

Kiekvienas turi savo laiką. Louis de Funes puikiai iliustruoja sunkaus ir kantraus darbo svarbą. Debiutuodamas kine jis buvo jau 31-erių. Net ir po to kine jis atlikdavo daugiausia epizodinius vaidmenis. Tik po dvidešimties metų jam pagaliau pavyko gauti pirmą pagrindinį vaidmenį.

Tačiau būtent brandus amžius ir buvo raktas į sėkmę, jis ir dabar geriausiai žinomas kaip hiperaktyvus, nervingas, ekspresyvus nedidukas vidutinio amžiaus vyras. Tai vaizdinys, kuris ilgam nusėdo į mūsų kolektyvinę sąmonę. Šis žmogus galiausiai tapo pirmo ryškumo kino žvaigžde.

Nuo 1964 iki 1979-ųjų jo filmai net septynis sykius tapo žiūrimiausi Prancūzijoje. Labai neblogas rezultatas plikam, žemam, liesam droviam žmogeliui, kuris labai ilgai negalėjo rasti vietos šiame pasaulyje.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.