...

TOP 93 išradingiausi Lietuvoje sukurti „Startupai”

Verslas

2013.11.30

Autorius: BZN start

Temos: .

TOP 93 išradingiausi Lietuvoje sukurti „Startupai”

TOP 93 išradingiausi Lietuvoje sukurti „Startupai” BFL/Butauto Barausko nuotr.

PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje išleista 2013 m. gruodžio/ 2014 sausio mėnesių jauno verslo enciklopedija „BZN start” „STARTUP WIKI 2013″, kurioje pristatyti TOP 93 išradingiausi Lietuvoje sukurti „Startupai”

Leidinyje pateikta informacija apie Lietuvoje sukurtus išradingiausius „startupus”, įkūrėjus, jų amžių, išsilavininimą, verslo idėjos išskirtinumą ir ko ieško: investicijų, komandos nario ar partnerio. Bus galima rasti ir informaciją apie tai, kokias investicijas yra gavęs „Startupas”, kokiame akceleratoriuje ar mokslo parke yra plėtojamas, kokios yra „Startupų bendruomenės” Lietuvoje.

Taip pat surinkta visa informacija apie teikiamą valstybinę finansinę paramą, nemokamas paslaugas bei finansines priemones jaunam verslui (kuriomis gali pasinaudoti verslas iki 3 metų).

Į enciklopediją surinktos išradingos įmonės ar asmenys, asmenų, įmonių grupės, sukūrusios „startupą“ (atskirą projektą), kurios rinkoje veikia ne ilgiau kaip TREJUS metus.

Visi startuoliai leidinyje pristatyti lietuvių ir anglų kalbomis ir informacija, kurios dar niekas nebuvo viešinęs. Vienas startuolių yra baigęs Harvardo universitetą su aukščiausiu įvertinimu, kuris beje šiandien yra sėkmingiausias.

“Išradingiausių „Startupų” sukurtų Lietuvoje” leidinio tikslas paskatinti visų amžiaus grupių (jauniausiam įkūrėjui yra 16 metų, o vyriausias įkūrėjas yra 57 metų) profesijų žmonės kurti verslą, imtis idėjos ir ją įgyvendinti. Tikimės, kad leidinys leis paskleisti daug gražių idėjų, susipažinti su verslo gyvenimu, prisiimta atsakomybe.

Kaip sekasi Lietuvoje jaunam verslui, skaitykite naujame „BZN start“ jungtiniame 2013 gruodžio/ 2014 sausio mėnesio verslo žurnale, kur rasite informaciją apie sėkmingai išplėtotus lietuviškus verslus, sugebėjusius pritraukti daugiau nei 64 mln. litų investicijų!

Leidinio turinys: http://www.bznstart.lt/files/pdfs/bznstart-6a427.pdf

Issue content: http://www.bznstart.lt/files/pdfs/bznstart-d6d3d.pdf

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.