...

Nauja investicija pasiekė lietuvišką startuolį „Hello Hungry”

Verslas

2015.04.30

Autorius: BZN start

Temos: , .

Nauja investicija pasiekė lietuvišką startuolį „Hello Hungry”

„Hello Hungry“ įkūrėjas -Adomas Pranevičius. Asmeninio archyvo nuotr.

„Practica Capital“ investavo 120 tūkst. eurų į naują lietuvišką startuolį „Hello Hungry“, vystomą „Startup.lt“ akseleratoriuje. „Hello Hungry“ sukurtas gėrimas nuo šiandien siūlomas Indiegogo platformoje.

„Hello Hungry“ – gėrimas skirtas šiuolaikiniam darbuotojui, kuris didelę darbo dienos dalį praleidžia sėdint darbo vietoje prie kompiuterio ekrano. Naujasis produktas padeda įveikti alkį ir yra puiki alternatyva nesveikiems užkandžiams.

 

„Labai svarbu kai investuotojas pasitiki tavimi ir tavo priimamais sprendimais, todėl neabejojame dėl sėkmingos šio bendradarbiavimo ateities”.

A. Pranevičius

 

„Šiuolaikinės darbo sąlygos dažnai įtakoja, kad laiku nepavalgome ar bandome alkį įveikti nesveikais greitais užkandžiais – su šiomis problemomis teko susidurti ne kartą ir pačiam, kai esi įstrigęs biure tarp darbų ar turi bėgti į susitikimą“, – sakė Adomas Pranevičius, „Hello Hungry“ įkūrėjas. „Žmonės dažnai neturi nei laiko, nei galimybių pilnavertei mitybai darbe, kas sąlygoja sumažėjusį produktyvumą ir svarbiausia – rimtus sveikatos sutrikimus.“

„Labai džiaugiamės bendradarbiavimu su „Practica Capital“ ir „Startup.lt“ akseleratoriumi, kur be finansinio pagrindo, suteikiamos ir papildomos žinios“, – tęsė A. Pranevičius. „Labai svarbu kai investuotojas pasitiki tavimi ir tavo priimamais sprendimais, todėl neabejojame dėl sėkmingos šio bendradarbiavimo ateities”.

Po 10 mėnesių intensyvaus darbo „Hello Hungry“ yra paruoštas galutiniam vartotojui ir nuo šiandien yra siūlomas pasauliui „Indiegogo“ platformoje. Netolimoje ateityje planuojama pasiūlyti „Hello Hungry“ biurų darbuotojams Londone, o vėliau ir kituose pasaulio didmiesčiuose.

„Mitybos darbo vietoje problema aktuali visame pasaulyje, todėl tai atveria plačias galimybes mūsų produktui. Kartu su Practica Capital ir Startup.lt tęsime sėkmingai pradėtą darbą.“ – teigė A. Pranevičius.

„Indiegogo“ platformoje, kurioje siūloma užsisakyti įvairių „Hello Hungry“ gėrimo pakuočių, kampanija vyks iki š. m. gegužės 31 d. Daugiau informacijos http://bit.ly/1DAqAzZ.

Apie „Hello Hungry“:

Hello Hungry (Cibus liquidus UAB) yra startuolis, kuriantis sveiko maisto produktus, skirtus šiuolaikiniam biuro darbuotojui. Pirmasis sukurtas produktas, tai gėrimas kuris ne tik nugali alkį, bet ir sudėtyje turi papildų, gerinančių regą, širdies ir smegenų veiklas – sprendžiamos sveikatos problemos, su kuriomis dažniausiai susiduria sėdimą darbą prie kompiuterių dirbantys žmonės. Pagamintas iš vaisių ir daržovių, grikių, vitaminų ir mineralų, sočiųjų rūgščių, Hello Hungry padeda žmogui įveikti alkį ir išlikti sočiam keletą valandų, kai nėra laiko ar galimybių pilnavertei mitybai. Daugiau informacijos http://hellohungry.co.uk

Apie „Practica Capital“ ir „Startup.lt“:

„Practica Capital“ yra rizikos kapitalo įmonė, įsteigta 2011 m. investavimo profesionalų ir savo verslus pardavusių verslininkų. Įmonė administruoja 6 mln. eurų pradinės stadijos rizikos kapitalo fondą „Practica Seed Capital“ bei 15,7 mln. eurų rizikos kapitalo fondą „Practica Venture Capital“ įsteigtus pagal Europos Investicijų Fondo bei Ūkio ir Finansų ministerijų administruojamą JEREMIE iniciatyvą, kuri finansuojama ES Struktūrinių Fondų lėšomis pagal Lietuvos 2007-2013 m. ekonomikos augimo veiksmų programą. Fondai investuoja į ankstyvos ir vėlesnės augimo stadijos smulkų ir vidutinį verslą Lietuvoje, prioritetą teikdami inovatyvioms ir augimo potencialą turinčioms įmonėms. Practica Capital taip pat valdo verslo akceleratorių „Startup.lt“, kuris padeda verslo idėjoms tapti plėtros galimybių turinčiais verslais. Iki 2015 m. kovo pabaigos „Practica Capital“ pasirašė 38 investavimo sandorius už 12.8 mln. eurų į 31 portfelio įmonę. Daugiau informacijos http://practica.lt ir http://startup.lt.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.