...

Lietuviško startuolio “Rotten WiFi” pagalba bus galima įvertinti interneto kokybę

Verslas

2014.04.07

Autorius: BZN start

Temos: .

Lietuviško startuolio “Rotten WiFi” pagalba bus  galima įvertinti interneto kokybę

Idėja- padedant išvalyti erdvę nuo nekokybiško bevielio ir 3G ryšio Karikatūristas Rytis Daukantas

Šiandien startavo lietuviško startuolio sukurta iOS platformai skirta programėlė Rotten WiFi, kuri leidžia ne tik įvertinti bevielio interneto ir 3G ryšio techninį greitį, bet ir suteikia galimybę vartotojams išreikšti savo nuomonę apie jiems teikiamą paslaugą.

Naujoji programėlė “Rotten WiFi” buvo sukurta siekiant padėti verslo klientams, turistams ar tiesiog vietos gyventojams ne tik išmatuoti interneto ryšio techninius parametrus viešojoje erdvėje, bet ir išreikšti savo (ne)pasitenkinimą gaunama paslauga. Naudojant KPR – Klientų pasitenkinimo rodiklis (eng. NPS – Net Promoter Score) – metodą, klientai gali įvertinti inerneto kokybę skalėje nuo 0 iki 10 ir, priklausomai nuo susierzinimo lygio, “Rotten WiFi” jums pasiūlys atitinkamą pašiepiančią frazę ir sarkastišką karikatūrą, kurie atspindės tos vietos interneto kokybę.

Vienas iš “Rotten WiFi” startuolio įkūrėjų Paulius Lazauskas įsitikinęs, kad ši aplikacija padės žmonėms įvertinti interneto kokybę viešose erdvėse, bei suteiks galimybę išreikšti emocijas per ironiškus posakius bei sarkastiškas karikatūras apie gaunamą paslaugą, taip sukuriant forumą, kur galima dalintis rekomendacijomis ir vertinimais apie interneto ryšį. Keliaudami programėlės vartotojai gaus patikimą informaciją apie vietas, kuriose yra puikus interneto ryšys, ir kurių vietų geriau būtų vengti.

“Mes norime paskatinti žmones kovoti su prastu interneto ryšiu viešosiose erdvėse bei pakviesti kiekvieną tapti savo miesto ambasadoriumi, padedant išvalyti jį nuo nekokybiško bevielio ir 3G ryšio”, – sakė P. Lazauskas.

Lietuviškas startuolis “Rotten WiFi” dalyvaus šią savaitę vyksiančioje LOGIN 2014 startuolių mugėje, kur prisistatys konferencijos dalyviams ir investuotojams.

Prieš paleidžiant “Rotten WiFi” aplikaciją į pasaulį, buvo atlikti Beta versijos testavimai 6 šalyse – Jungtinėje Karalystėje, JAV, Filipinuose, Hong Konge, Belgijoje ir Lietuvoje. Gauti rezultatai parodė, kad didžiausias bevielio ryšio greitis buvo užfiksuotas Startup Hihgway inkubatoriuje Vilniuje – 72,6 Mbps atsisiuntimo greitis ir 66,1 Mbps išsiuntimo greitis, o interneto vartotojai tą vietą įvertino 9 balais iš 10 pagal KPR sistemą. Toks vetinimas parodo, kad Lietuvoje vartotojai yra išlepinti gero ryšio ir toks greitis dar nesuteikia 100 proc. pasitenkinimo.

Tuo tarpu greičiausias 3G ryšys ne Lietuvoje buvo registruotas JAV, AT&T Mobility LLC interneto tiekėjo, kur atsisiuntimo greitis siekė 2,9 Mbps, o išsiuntimo – 1.3 Mbps.

Rotten WiFi programėlę galima atsisiųsti čia.

Rotten WiFi Android versija ir tinklapis startuos gegužės mėn., 2014.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.