...

Vyks atsakingo verslo apdovanojimų konkursas

Verslas

2020.10.13

Autorius: bzn start

Temos: , .

Vyks atsakingo verslo apdovanojimų konkursas

Asociatyvinė nuotr. Pexels.com nuotr.

Kasdienėje savo veikloje socialinę atsakomybę pabrėžiančios įmonės kviečiamos dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurse ir š. m. iki spalio 20 d. teikti paraiškas.

Šiemet konkurse varžomasi dėl keturių nominacijų: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“ ir „Įmonė, labiausiai prisidėjusi prie socialinėje atskirtyje esančių asmenų integracijos į darbo rinką“.

Kiekviena iš šių nominacijų skirstoma į tris kategorijas. Apdovanojimų sulauks trys grupės: labai mažas ir mažas įmones (iki 49 darbuotojų), taip pat vidutines (50–249 darbuotojų) bei dideles įmones (nuo 250 darbuotojų). Konkurso dalyviai kviečiami teikti paraiškas ir laimėti vieną ar kelias nominacijas.

Prestižinis įvertinimas

Išskirtinį dėmesį visuomenei, darbuotojams ir aplinkai pademonstravusi įmonė, bus pagerbta prestižine nominacija „Metų socialiai atsakinga įmonė“. Šis apdovanojimas skiriamas verslo subjektui, pateikusiam paraiškas į kelias ar visas nominacijas ir pasiekusiam didelę pažangą visose socialinės atsakomybės srityse.

www.verslilietuva.lt informacija. Daugiau informacijos ir paraiškų teikimas čia.  

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.