...

Startuolis „eDOW“ pritraukė 250 tūkst. eurų investiciją

Verslas

2021.04.01

Autorius: bzn start

Temos: , .

Startuolis „eDOW“ pritraukė 250 tūkst. eurų investiciją

L. Boguševičius Asmeninio albumo nuotr.

Elektromobilių prekybos startuolis „eDOW“ pritraukė 250 tūkst. eurų investiciją. Už šią sumą privatus investuotojas įsigijo 10 proc. įmonės akcijų.

Pritrauktos lėšos naudojamos finansuoti jau įrengtą ir artimiausiomis savaitėmis numatomą atidaryti pirmąjį Baltijos šalyse specializuotą elektromobilių saloną, taip pat bus skirtos tolesnei įmonės plėtrai.

„Trejus metus plėtojamas mūsų verslo modelis sukėlė revoliuciją Lietuvos automobilių prekybos rinkoje. Kuriame jį remdamiesi svarbiausiomis vertybėmis: klientams siūlome sąžiningą kainą, išskirtinį aptarnavimą ir pagarbą – tai pagrindas tolesnei plėtrai“, – sakė Laurynas Boguševičius, „eDOW“ įkūrėjas ir direktorius.

Pasak jo, būtent sutapusios vertybės lėmė investuotojo pasirinkimą. „Mūsų demonstruojami pardavimų rezultatai pritraukė daugelio finansinių investuotojų dėmesį, tačiau svarbiausiu kriterijumi tapo ne investuojama suma, o ypač reiklus požiūris į klientų aptarnavimą. Džiaugiamės, kad mūsų nuomonė identiška – suvokiame, kad ne trumpalaikis pelnas, o laimingi klientai ir įmonės reputacija yra tvaraus augimo pagrindas“, – teigė L. Boguševičius.

Šiuo metu startuolis „eDOW“ prekiauja elektromobiliais „Tesla“. Bendrovė praėjusiais metais pasirašė sutartį su Lenkijos įmone „Centrumcars24“, prekiaujančia „Tesla“ kaimyninėje šalyje. 

Be to, „eDOW“ pirmoji Baltijos šalyse pasiūlė ir bandomuosius „Tesla“ važiavimus.

Šiemet įmonė ketina plėsti siūlomų elektromobilių spektrą. „Deramės su kitais prekių ženklais ir siūlysime daugiau galimybių savo klientams. Be to, numatome sparčią geografinę plėtrą Lietuvoje ir Baltijos šalyse“, – nurodė L. Boguševičius.

2020 m rugsėjį įkurta „eDOW“ šiandien turi 8 darbuotojus, tai antrinė prekybos automobiliais internetu įmonės „Deals on Wheels“ (DOW) bendrovė. Pastaroji specializuojasi konsultuoti naujus ir naudotus automobilius įsigyjančius klientus.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.