Išskirtinė P2P investavimo platforma „Hive5“ garantuoja saugias investicijas ir aukštą grąžą

Verslas

2022.11.03

Autorius: Giedrė Kakstovienė

Temos: , .

Išskirtinė P2P investavimo platforma „Hive5“ garantuoja saugias investicijas ir aukštą grąžą

Ričardas Vandzinskas Asmeninio albumo nuotrauka

Kiekvienais metais daugėja įvairiausių investavimo platformų, tačiau tarpusavio skolinimosi (angl. peer-to-peer lending, P2P) platformos išlieka labai patrauklios dėl pelningumo. P2P platformos pelno vis didesnes simpatijas tarp alternatyvų investavimo būdą pasirenkančių investuotojų. Visai neseniai, vos prieš tris mėnesius pristatyta unikali, sąžiningai veikianti ir visiems atvira P2P investavimo platforma „Hive5“, kurios grąža siekia net iki 15% pelno. Pats platformos pavadinimas „Hive5“  yra sumanytas prasmingai, kuris reiškia susitarimą ir rankų sukirtimą. „Hive5“ įkūrėjai, bendrasavininkai alytiškis Ričardas Vandzinskas (40) ir vilnietis Andrius Rupšys (39) palaikydami naujas idėjas, verslų mąstymą pabrėžia, kad prieš investuotojus prisiima pilną atsakomybę, išsamiai, tiesiai, atvirai deklaruoja apie įmonės veiklą bei laikosi aukščiausių profesinių standartų. „Mūsų vertybės – skaidrumas, atskaitomybė ir kompetencija, o tvarumas ir įvairovė yra integruota į viską, ką darome“, – pabrėžia „Hive5“ įkūrėjai.

Grynųjų pinigų stygiui spręsti sumanė paprastą ir aiškų būdą

Prieš sukuriant investavimo platformą „Hive5“ , kolegos R. Vandzinskas ir A. Rupšys lizingo rinkoje pastebėjo didžiulę spragą: „Įmonėms trūko grynųjų pinigų, kad galėtų iš karto nusipirkti savo produktus, o banko paskolos gavimas paprastai užtrukdavo ilgai, procesas įtemptas, reikalaujantis daug pastangų“. Siekdami padėti klientams rasti lengvesnį kelią, kokybiškai atliepti jų lūkesčius, dirbti vadovaujantis skaidraus ir glaudaus bendradarbiavimo principu, du patyrę ekspertai, ilgamečiai draugai sukūrė alternatyvią finansavimo sistemą „Hive5“ jo pagerinimui. Vienas svarbiausių platformos uždavinių – galimybė tiksliai apskaičiuoti investuotų pinigų praradimo riziką ir kiek įmanoma ją sumažinti. Nepaisant artėjančios ekonominės krizės ir visų pasaulinių įvykių, pristatyti „Hive5“ projektą sekėsi gerai, o susidomėjusiųjų tiek smulkesnių, tiek stambių investuotojų skaičius sparčiai didėja: „Klientų atsiliepimai labai teigiami, daugelis iš kitų investavimo instrumentų jau perėjo pas mus. Platformoje gaunama didelė investicijų grąža, kurią šiuo metu su kitais investavimo instrumentais sunku pasiekti. Kreditai yra 30 dienų, galima lengvai valdyti portfelį. Tikslinė grupė – patyrę investuotojai, turintys žinių investavime, nuolat tuo užsiimantys, taip pat ieškantys alternatyvių, naujų investavimo būdų. Vidutiniškai tokio kliento investicijų portfelis į P2P sudaro 100 000 – 200 000 k.“. Taip pat mumis labai domisi ir mažesni investuotojai, kurie investuoja vid. nuo 1000 Eur iki 5000 Eur. Ir mažesni investuotojai gali pradėti investuoti vos nuo 10 Eur.

Profesionalių žmonių komanda užtikrino sėkmingą veiklą

„Hive5“ komandą sudaro profesionalai, ekspertai, finansų ir technologijų sričių grandai. „Hive5“ įkūrėjai, Baltijos Korporatyvinio valdymo instituto absolventai, valdybos, stebėtojų tarybos ir audito komiteto nariai didelėse viešosiose ir privačiose tarptautinėse organizacijose, studentų karjeros mentorius KTU Ričardas Vandzinskas ir „Metų generalinins direktorius“ 2015 m. Andrius Rupšys, turi sukaupę daugiau nei 15 m. sėkmingos tarptautinių įmonių finansų ir technologijų produktų kūrimo patirties. A. Rupšys vadovauja jo paties įkurtam itin sėkmingam, pelningam, inovatyviausiam IT įmonių verslui Lietuvoje – „Ruptela“. Operacijų vadovė I. Zubanovė, rinkodaros ir komunikacijos vadovė K. Staugaitė, įgijo patirties dirbdamos antroje pagal dydį visoje Europoje investavimo platformoje, o IT vadovas A. Kalevich yra ilgametis tarptautinės finansų įmonių grupės darbuotas. Pirmosios vartojamųjų kreditų įmonės Lenkijoje vadovas W. Homan, prieš tampant „Ekspres Pozyczka“ vadovu, sėkmingai vadovavo „Provident Finance“ įmonei. Visi aukščiausi verslo rezultatai pasiekiami vadovaujantis ilgalaike verslo vizija, susitelkus į tvarią strategiją, palaikant itin tvirtus santykius su akcininkais bei investuotojais, o ekonominiai nuosmukiai įveikiami skubiai ir teisingai priimtų strateginių sprendimų dėka.

Ambicingi siekiai žengiant į pasaulinę rinką

Patyrę „Hive5“ komandos ekspertai pastebi, kad tradicinės institucinio skolinimo organizacijos lėtai prisitaiko prie spartaus, inovatyvaus finansų pasaulio, todėl klientams neišvengiamai būtina pasiūlyti paprastesnius, greitesnius finansavimo sprendimus ir išbandyti investavimą į daugybę skirtingų paskolų rūšių vienoje vietoje. „Nuolatos plečiame finansinių produktų pasiūlą: vartojimo, verslo ir žaliosios (Green) paskolos, įrangos lizingas, nekilnojamojo turto finansavimas ir P2P investicijos. „Hive5“ platformoje galite kreiptis dėl verslo finansavimo, gauti asmeninę paskolą ar investuoti į vartojimo bei verslo paskolas. Netrukus dar daugiau išplėsime produktų žemėlapį ir pristatysime investavimo galimybes į tvarias (Sustainable) paskolas, įrangos lizingą, nekilnojamo turto ir „pirk dabar, mokėk vėliau” (angl. Buy now, pay later, BNPL) paskolas. Ambicingai žengiame ne tik į Europos, bet Afrikos ir Azijos žemynus. „Hive5“ platforma vienoje vietoje subūrė vartotojus, verslo atstovus ir investuotojus“, – sako įkūrėjai, vadovai A. Rupšys ir R. Vandzinskas su tvirta komanda priešakyje ir teigia tvirtai įsitikinę, kad po kelerių metų „Hive5“ taps visame pasaulyje geidžiamiausia ir didžiąją dalį investuotojų subūrusi skaitmeninio finansavimo platforma bei labiausiai trokštamas tarptautinis fintech darbdavys.

Šiandien yra pats geriausias metas išbandyti investavimą „Hive5“ platformoje. Nesvarbu, ar esate profesionalus, ar tik pradedantysis investuotojas. Jei jums reikia pagalbos pasirenkant investavimo strategiją, prašome tiesiogiai susisiekti su „Hive5“ specialistų komanda el. paštu.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.