Aukšta investicijų grąža pasiekiama su patikima investavimo platforma

Verslas

2022.11.15

Autorius: Raminta Žalkauskaitė

Temos: .

Aukšta investicijų grąža pasiekiama su patikima investavimo platforma

Ričardas Vandzinskas Asmeninio albumo nuotrauka

 

Šiais neapibrėžtais laikais, kai ekonomika kovoja su didele infliacija ir didėjančiomis palūkanų normomis, daugelis investuotojų buvo priversti kuriam laikui pakeisti savo investavimo strategijas. Tačiau kaip išlaikyti investicinių portfelių pusiausvyrą? Investuotojai savo finansinį planą turėtų sudaryti remdamiesi nuo jų priklausančiais veiksniais. Sukurti investavimo planą yra pagrindinis investuotojo gebėjimas. „Dabar galite būti tikresni, kad investavimas į P2P skolinimo platformas gali būti saugesnis ir protingesnis nei kiti investiciniai sprendimai“, – sako P2P investavimo platformosHive5“ įkūrėjas Ričardas Vandzinskas ir prideda, kad palyginti su kitais investavimo instrumentais ir kitomis P2P platformomis jie siūlo didelę investicijų grąžą, kurią šiuo metu su kitais investavimo instrumentais sunku pasiekti.

Didesnės palūkanų normos

P2P skolinimo platformos yra tiesioginis ir paprastesnis investavimo būdas leidžiantis gauti didesnę investicijų grąžą. Todėl paprastai tai laikoma svarbiausiu daugelio P2P investuotojų privalumu. Pavyzdžiui, naudodamiesi „Hive5“ galite uždirbti iki 17 % metinės grąžos. P2P platformos turi mažiau pridėtinių išlaidų nei tradicinius investavimo būdus teikiančios institucijos; dėl šios priežasties investuojant P2P platformoje galima uždirbti gerokai daugiau palūkanų nei renkantis tradicinę taupomąją sąskaitą.

Technologijos ir rizikos valdymas

Vienas svarbiausių investicinės platformos kūrimo ir plėtros aspektų ne tik įmonės vadovams, bet ir visiems investuotojams tai – tikslus rizikos apskaičiavimas. Įkūrėjas Andrius Rupšys sako, kad vienas iš jų verslo strategijos tikslų – kaip įmanoma labiau sumažinti investuotų pinigų praradimo riziką ir siekia investuotojams sukurti maksimaliai diversifikuotą aplinką – geografine, produktų ir pan. prasme.

 

Investicijų diversifikavimas ir tarptautinė rinka

Galiausiai, kiekvienas patyręs investuotojas, supranta didelę diversifikacijos svarbą investavime, todėl įmonės vadovas pabrėžia, jog planuojama didinti investavimo įvairovę šiomis kryptimis:

1) Geografine: „Hive5“žengs į tris žemynus: Europą, Afriką ir Aziją.

2) Produktų: šiuo metu klientai gali investuoti į vartojimo bei verslo paskolas, tačiau tai tik pradžia. Netrukus bus galima išbandyti investavimą į: tvarias paskolas, įrangos lizingus ir BNPL paskolas („pirk dabar, mokėk vėliau“).

Be to, visos paskolos, yra užtikrintos pinigų grąžinimo garantija (Buyback guarantee). Tai reiškia, jei paskolos gavėjas vėluotų paskolą grąžinti daugiau nei 60 dienų, „Hive5“ automatiškai ją grąžins investuotojams bei pridės vėlavimo palūkanas už uždelstą laikotarpį. Tai visiškai sumažina pinigų praradimo riziką.

Pasak platformos įkūrėjų, vienas svarbiausių platformos uždavinių – galimybė tiksliai apskaičiuoti investuotų pinigų praradimo riziką ir kiek įmanoma ją sumažinti. Nepaisant artėjančios ekonominės krizės ir visų pasaulinių įvykių, pristatyti „Hive5“ projektą sekėsi gerai, o susidomėjusiųjų tiek smulkesnių, tiek stambių investuotojų skaičius sparčiai didėja. Tikslinė grupė – patyrę investuotojai, turintys žinių investavime, nuolat tuo užsiimantys, taip pat ieškantys alternatyvių, naujų investavimo būdų. Vidutiniškai tokio kliento investicijų portfelis į P2P sudaro 100 000 – 200 000 k.“.

Kaip ir visus finansinius sprendimus, teisingą sprendimą turėtumėte priimti asmeniškai. Be abejo, P2P platforma yra veiksmingas būdas diversifikuoti savo portfelį arba pradėti investuoti, jei esate pradedantysis. Tačiau su kiekviena investicija visada yra susijusi tam tikra rizika ir P2P skolinimas nėra išimtis. Visada rekomenduojama diversifikuoti visas savo investicijas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.