Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Linas yra verslo finansuotojo „Noviti finance“ vadovas ir įkūrėjas. Linas bei jo suburta profesionalų komanda siekia, kad verslo finansavimas būtų lengvai prieinamas visoms, taip pat ir nedidelėms bei jaunoms šalies įmonėms. Prieš įkurdamas „Noviti finance”, Linas 8 metus dirbo Swedbank paskolinių produktų vystymo srityje. 2011-ais buvo pripažintas Swedbank metų darbuotoju už sėkmingą verslo linijos vystymą. Linas gavo MBA laipsnį Maskvos Lomonosovo universitete ir Komunikacijos bakalauro laipsnį Vilniaus universitete.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2019.12.01

Norime pradėti automobilių nuomos verslą, bet neturime reikiamo kapitalo. Išsianalizavom rinką, paklausa Kauno mieste tikrai didelė, net viršija pasiūlą. Teko bendrauti su automobilių šablonais, gavome tikrai gerus pasiūlymus veiklos nuomai, tačiau visur reikalingas pradinis įnašas, kuris siekia nuo 15 000 eur už 6 automobilius. Paskaičiavome, kad pradžiai reikia turėti bent 6 automobilius, kad verslas turėtų […]

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2019.11.18

Ar įmanoma gauti paskolą, norint nupirkti veikiantį pelningą verslą? Planuojama pardavimo kaina 55 000 eur. Tai būtų veikiantis autoservisas, kuris dirba pelningai.

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2019.08.12

Turime Vilniuje suvenyrų parduotuvę, sekasi tikrai puikiai ir norime atidaryti tokią pačią Kauno senamiestyje. Tačiau parduotuvei įrengti ir prekėms nusipirkti reikia papildomų finansinių išteklių, kurių neturėsime sukaupę. Patalpų nuomos ir remonto išlaidas dengtume iš įmonės lėšų. Norime pasiimti paskolą. Kiek tai gali kainuoti ir kaip gauti finansiškai palankią paskolą?

Renginiai

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.