Kristina Vilkienė

Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja / Valstybinis patentų biuras

Kristina Valstybiniame patentų biure kartu su kolegomis rūpinasi pagalba verslui apsaugant prekių ženklus, dizainą ir išradimus. Turėdama 18 metų darbo su intelektinės nuosavybės objektų apsauga patirtį, Kristina tiki, kad kiekvienas verslas turi savo intelektinės nuosavybės objektų portfelį, tik ne kiekvienas geba identifikuoti jame esančius įvairiuose verslo procesuose sukuriamus objektus bei tinkamai juos apsaugoti taip, kad šie objektai kurtų kuo didesnę pridėtinę naudą jų savininkui. Valstybinio patentų biuro ekspertai teikia nemokamas konsultacijas prekių ženklų, dizaino ir išradimų apsaugos klausimais.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.01.17

Pastebiu, kad rinkoje daug didelių įmonių turi savo šūkius, kaip „NIKE – just do it“ ir t.t. Prie savo prekės ženklo sukūrėme su reklamos agentūra lydintį šūkį. Ar galima registruoti šūkį, kaip prekės ženklą, ar kitaip apsaugoti, kad jis nebūtų kopijuojamas? Kopijuojamas ne tik šriftas, dizainas, bet svarbiausia – pats šūkis.

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.01.14

Planuoju pasamdyti dizainerį savo sukurtai aksesuarų idėjai. Kaip man apsaugoti savo idėją, kad dizaineris, kuris atlikinės paslaugas pagal paslaugų sutartį, sukurtos mano idėjos nepaisavintų ir nepareikštų vėliau autorinių teisių į sukurtą dizainą – kurinį?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.12.19

Įmonei priklauso domenas, tačiau prekės ženklas tuo pačiu pavadinimu priklauso darbuotojui (jis įkūrė šią įmonę), kuris jį registravo prieš įkuriant įmonę. Domenas registruotas vėliau. Kaip suprantame mes, įmonės akcininkai, prekės ženklas nėra įmonės turtas. Ar galimi kažkokie sprendimai perimant prekinį ženklą įmonei (jei pats įkūrėjas nesutinka)?

Renginiai

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.