Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Birutė Dauderienė turi daugiau nei 30 metų patirtį išradimų patentavimo bei intelektinės nuosavybės apsaugos srityse. Ilgametė patirtis, konsultuojant Lietuvos ir užsienio klientus, išmokė, kad stiprus sėkmingo verslo pagrindas yra tinkamai ir laiku apsaugota kūrėjų intelektinė nuosavybė (išradimai, dizainas, prekių ženklai). Birutė kiekvienam patars kokius namų darbus reikia atlikti intelektinės nuosavybės objektų kūrimo etape, kokią tinkamą apsaugą pasirinkti naudojimo etape ir kaip išvengti pažeidimų, susijusių su jūsų intelektiniu turtu.
This user account status is Approved

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.02.04

Sveiki, noriu paženklinti savo ūkyje auginamas daržovės kaip ekologiška produkciją. Taip pat jas ir perdirbu, t. y. rauginu. Turiu galimybę patekti į didesnius pardavimo kanalus, bet reikia parengti prekės ženklą su sąlyga, kad jis ekologiškas. Ko reikėtų? Ar galiu patentuoti kaip prekės ženklą kartu su eco ženklu, nes tai kaip ir neatsiejama dalis? Ar ekologiškas […]

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.02.01

Sveiki, norėčiau atidaryti parduotuvę. Joje prekiaučiau iš JAV siųstais Victoria’s Secret gaminiais. Ar tai teisėta? Ar galima perpardavinėti garsius prekių ženklus? Kaip su kainomis? Galiu jas pati parinkti? Kaip su valstybe? Ar jiems nerūpi ką pardavinėji?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.01.31

Esu jau išgryninęs aiškią naujos kartos maitinimo paslaugų koncepciją. Turiu šiuo metu kitus restoranų tinklus, turiu tam patirties. Naujo koncepcijos plėtrai numatęs franšizę. Man svarbu ir suprasti, kokios franšizėje privalomos dalys: verslo modelis, marketingo strategija, aptarnavimo strategija? Ar privalu su franšize organzuoti mokymus ir t. t. Kaip žinoti sąlygas?

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.