...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Susitikimas su Šiaurės Karelijos (Suomija) regiono įmonių atstovais

Įvykęs renginis

Susitikimas su Šiaurės Karelijos (Suomija) regiono įmonių atstovais

,

Š. m. rugpjūčio 17 d. Vilniuje lankysis Suomijos Šiaurės Karelijos regiono įmonių delegacija. Į Lietuvą atvyksta 12 Šiaurės Karelijos regiono įmonių iš įvairių sektorių – miškų valdymas, slaugos ir priežiūros namuose paslaugų teikimas; prekyba elektronikos prietaisais, rankdarbiais, maistu ir gėrimais; pastatų, padangų ekspertai; reklamos agentūra, spaustuvė, grafinio dizaino kūrėjai ir kt., Suomijos verslininkai Lietuvoje ieškos […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-08-17/2018-08-1712:45/14:20
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Š. m. rugpjūčio 17 d. Vilniuje lankysis Suomijos Šiaurės Karelijos regiono įmonių delegacija.
Į Lietuvą atvyksta 12 Šiaurės Karelijos regiono įmonių iš įvairių sektorių – miškų valdymas, slaugos ir priežiūros namuose paslaugų teikimas; prekyba elektronikos prietaisais, rankdarbiais, maistu ir gėrimais; pastatų, padangų ekspertai; reklamos agentūra, spaustuvė, grafinio dizaino kūrėjai ir kt., Suomijos verslininkai Lietuvoje ieškos galimų verslo partnerių.
Lietuvos įmonių atstovai, besidomintys verslo Suomijoje ypatumais, galės užmegzti naudingus kontaktus su partneriais iš Suomijos, taip pat galės susitikti su Lietuvos komercijos atašė Suomijoje Aleksandru Laurinavičiumi.Renginį organizuoja Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) partneriai – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Helsinkio regiono prekybos rūmai, bendradarbiaudami su Lietuvos ambasada Suomijoje ir Šiaurės Karelijos verslo asociacija.
Renginio programa, išsamesnė informacija apie atvykstančias įmones ir registracija tinklalapyje: https://bit.ly/2IKv0hX
Dalyvavimas nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina.
Registracija vyks iki š. m. rugpjūčio 13 d.
Renginio vieta: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (T. Kosciuškos g. 30, LT- 01100 Vilnius).
Telefonai pasiteirauti: (8 5) 213 5450 arba +370 618 39095.

Lietuvos įmonės kviečiamos dalyvauti susitikimuose ir užmegzti verslo ryšius su Suomijos Šiaurės Karelijos regiono įmonėmis.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.