...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Kaip versle formuoti smart tikslus ir juos pasiekti?

Įvykęs renginis

Kaip versle formuoti smart tikslus ir juos pasiekti?

Premium

,

Ar žinote, kaip išsikelti tikslus pagal SMART metodiką ir juos pasiekti? Atsakymą į šį klausimą vos per 5 min. galite rasti „Google“ paieškos sistemoje, o pasakyti, ar artėjate savo tikslų link, taip pat galėtumėte nesunkiai. Jei viskas taip paprasta, kodėl nutinka taip, kad savo tikslų nepasiekiame? Ir ar tikrai visada gebame identifikuoti, kas mums pakiša […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-04-04/ 2023-04-06
  • internetu
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Ar žinote, kaip išsikelti tikslus pagal SMART metodiką ir juos pasiekti? Atsakymą į šį klausimą vos per 5 min. galite rasti „Google“ paieškos sistemoje, o pasakyti, ar artėjate savo tikslų link, taip pat galėtumėte nesunkiai. Jei viskas taip paprasta, kodėl nutinka taip, kad savo tikslų nepasiekiame? Ir ar tikrai visada gebame identifikuoti, kas mums pakiša koją?

Inovacijų agentūros verslo mentorystės programos dalyviai kviečiami dalyvauti praktiniame seminare, kurio metu galės išbandyti SMART metodiką bei išsikelti konkrečius verslo tikslus. Taip pat sužinos, kas gali padėti tikslą efektyviai susieti su pelnu ir nenuklysti nuo kurso.

Mokymų trukmė 2,5 val. Mokymai vyks internetu.

Kada?

  • Balandžio 4 d., 9 val.
  • Balandžio 5 d., 9 val.
  • Balandžio 5 d., 14 val.
  • Balandžio 6 d., 12 val.

Praktinį seminarą ves dr. Donatas Jonikas – pirmasis lietuvis įtrauktas į World‘s Top30 Startup Gurus for 2021 reitingą. Donato parašyta knyga „Startup Evolution Curve“ buvo itin teigiamai įvertinta daugiau nei 30 užsienio ekspertų, pateko į TOP 5 geriausiai perkamų knygų sąrašą pasaulinėje Amazon.com platformoje startuolių kategorijoje, o interviu bei įžvalgos išspausdintos net „Forbes“ žurnale. „Udemy“ platformoje Donatas pristatė video kursą „Startup Fast Track: Confident Launch in 90 Days or Less“, kuris tapo geriausiai parduodamu startuolių ir verslumo kategorijoje – daugiau nei 15.000 studentų.

Donatas yra ekonomikos mokslų daktaras ir rinkodaros praktikas, turintis daugiau nei 16 metų patirtį. Šiuo metu specializuojasi startuolių ir inovatyvių verslų rinkodaroje, padeda įsivertinti idėjos potencialą bei prisitraukti klientų.

Svarbu! Dalyvauti seminare gali tik verslo mentorystės programos dalyviai. Nuoroda su registracija jiems bus siunčiama asmeniškai.

Daugiau informacijos apie verslo mentorystę rasite čia: https://mentoriai.inovacijuagentura.lt/

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.