...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

„LeverX Group“ vebinaras: verslo valdymo sprendimai, padėsiantys pritraukti talentus

Įvykęs renginis

„LeverX Group“ vebinaras: verslo valdymo sprendimai, padėsiantys pritraukti talentus

Premium

, ,

Tarptautinė IT įmonė „LeverX Group“ kviečia prisijungti prie nemokamo vebinaro „Karjeros plėtros valdymas su SAP sėkmės įrankiais“. SAP – duomenų apdorojimo sistemos, programos ir produktai – gali padėti išlaikyti patyrusius ir pritraukti talentingus darbuotojus. Visame pasaulyje ir pačioje Lietuvoje nemaža dalis įmonių, ypatingai dirbančių IT sektoriuje, susiduria su profesionalių darbuotojų stoka. „LeverX Group“ atstovai pastebi, […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Tarptautinė IT įmonė „LeverX Group“ kviečia prisijungti prie nemokamo vebinaro „Karjeros plėtros valdymas su SAP sėkmės įrankiais“. SAP – duomenų apdorojimo sistemos, programos ir produktai – gali padėti išlaikyti patyrusius ir pritraukti talentingus darbuotojus.

Visame pasaulyje ir pačioje Lietuvoje nemaža dalis įmonių, ypatingai dirbančių IT sektoriuje, susiduria su profesionalių darbuotojų stoka. „LeverX Group“ atstovai pastebi, kad rinka su sunkumais susiduria ne tik ieškant darbuotojų, bet ir stengiantis išlaikyti jau turimus. Atsisakyti darbo pozicijos dažnai paskatina tobulėjimo galimybių ar įvertinimo stoka. Bendrovės deda didžiules pastangas tam, kad sukurtų tokią aplinką, kurioje darbuotojai galėtų išnaudoti visą savo potencialą ir jaustųsi vertinami bei išklausomi. SAP verslo optimizavimo sprendimai suteikia galimybę siekti verslo tikslų ir suteikti darbuotojams galimybę nuolat augti.

„LeverX Group“ – tarptautinė IT sprendimų diegimo ir konsultavimo bendrovių grupė, turinti savo filialą ir Lietuvoje. Europos, Centrinės Azijos ir Šiaurės Amerikos padaliniuose įmonė turi daugiau nei 1500 darbuotojų. Pagrindinė grupės būstinė yra JAV. „LeverX“ jau 20 metų yra strateginis SAP partneris, diegiantis SAP verslo valdymo sprendimus.

Seminaras vyks anglų kalba.

Prisijungimo prie seminaro nuoroda: https://leverx.com/events/manage-the-entire-career-development-lifecycle-with-sap-successfactors

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.